'G' - femme - /megérkezett/
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

'G' - femme - /megérkezett/



● ●

● ● 'G' - femme - /megérkezett/ EmptyKedd Nov. 07, 2017 1:46 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

'G' _____


● ● Karakter arca;;
Jessica Chastain

● ● Csoport;;
bármi (törv. kív. nem)

● ● Életkor;;
32-37

● ● Foglalkozás;;
választható


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Részlet az előtörténetemből:
'Nem volt világot rengető nagy szerelem a minénk, de kényelmes igen. Baráti, kellemes kapcsolat, a maga hibáival és szépségeivel. Nem is vágytam többre, boldog voltam azzal, amink volt. Néhány éve azonban munka közben megsérültem. A robbanás váratlanul ért mindenkit. (...) Megégtem ugyan, de nagyobb gondot okozott a zuhanást követő földet érés során elszenvedett belső sérülések száma. A nejemmel az első gyerekünket vártuk, fiú lett volna. Azt mondják napokig lebegtem élet és halál között, elhiszem nekik, noha emlékem egyáltalán nincs az egészről, semmi. G-nek viszont túl sok volt a stressz, az aggódás és mire túljutottam az életveszélyen, ő elvetélt. A házasság nem bomlott fel, de sosem dolgozta fel a traumát, ma pedig már az üres lakásba nem vár haza senki.'

A házasság évekig jól működött, mindkét fél számára kielégítőnek számított. A gyerek nem könnyen jött össze és akart lett volna, ha megszületik, ezért sem volt könnyen feldolgozható egyikünk számára sem az elvesztése. Egy nap fogtad magad és elmentél. Nem veszekedtünk, nem váltunk el haragban, talán pont ez volt a baj: csak csendesen nyalogattuk a sebeinket, külön-külön. Nem akarom beadni a válást és te sem, bár azt nem tudom, hogy te miért nem. A magam részéről, ismersz, tudod, hogy betartom az adott szavam és rendkívül makacs tudok lenni, ebben is az vagyok. Megígértem a család és a barátok előtt, hogy kitartok jóban-rosszban...
Arra viszont nem számítok, hogy a következő riasztásnál egy olyan balesethez vezényelnek, amit te szenvedtél el, az pedig még nagyobb meglepetés, hogy láthatóan gyereket vársz megint. Az viszont képtelenség, hogy az enyém legyen...

Nem szeretném megszabni előre, hogy mire jutunk egymással vagy mire nem. Olyan user kezébe adnám szívesen a hölgyet, aki önálló karakterként is meg tud vele állni a játéktéren, kifejezetten szereti a lassabb, kifejtősebb játék és történetvezetést, nem akar előre rohanni semmiben, élvezi a karakterfejlődést és lát lehetőséget az adott helyzetben. G személyiségre egy érett, megtört, mély érzésű nő, a harciasság, erőszakos fellépés verbális és egyéb módja távol áll tőle.
A pb-t szeretném, ha maradna, de nem vagyok meggyőzhetetlen (csak rettentő válogatós  Rolling Eyes ). A név nagyjából bármi lehet, egyetlen kikötésem, hogy a keresztnév 'G' betűvel kezdődjön. Az et-m átolvasása erősen ajánlott, hogy megismerj belőle, azon túl nagyon szívesen válaszolok pmben bármire.  Very Happy


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket; én

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A Femme Fatale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-