A lányom apja
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A lányom apja EmptyHétf. Feb. 05, 2018 9:17 pm
Bejegyzés ideje



Szabad

Becses neved


● ● Karakter arca;;
Theo James, Scott Easwood vagy más

● ● Csoport;;
Egészségügy

● ● Életkor;;
35-40.

● ● Foglalkozás;;
valamilyen orvos


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A mi kapcsolatunk maga volt a megtestesült tökéletesség. Mi voltunk a kórház álompárja. Azt is hittem, hogy megtaláltam azt a bizonyos nagy Ő-t. Még el is jegyeztél, így nem csoda, hogy teljesen beleéltem magam ebbe.
Azon a napon mikor minden megváltozott éppen hozzád tartottam, hogy elmondjam gyerekünk lesz. Ám amit akkor láttam nem volt kellemes. Te egy nővérkével fél pucéran. Igazából még nem csináltatok semmit, csak csókot láttam. De azonnal kirohantam tőled. Te viszont utánam jöttél és bizonygatni kezdted, hogy semmi sem úgy van ahogy láttam. Hogy a csaj mászott rád, próbáltad eltolni. Nem hittem. Szakítottam veled. Te ezek után se akartad elfogadni, folyamatosan kerestél és próbáltál beszélni velem. Szeretsz. Mindig ezt hajtogattad. De én nem tudtam megbocsátani. Nem mondtam el, hogy terhes vagyok.
Eltűntem a városból, elmenekültem, még te sem tudtad hová. De próbáltál megkeresni. Ahogy megtudtam barátnőmtől. Ez be is bizonyosodott, miután visszajöttem a városba. Még most is azon fáradozol, hogy visszaszerez miközben csajozol is. Nem tudom miért, talán azért, hogy bosszants. Azt sem tudom, hogy igazak-e az érzéseid, hogy hihetek-e neked. Mindenesetre azt hiszem még én is gyengéd érzelmeket táplálok irántad, de titkolom.
Egy éjszaka együtt voltunk és te már azt hitted minden rendben, de felvilágosítottalak. Akkor kicsit be voltunk rúgva egy buli után, és megtörtént.
Még mindig nem mondtam el, hogy a kislányom tulajdonképpen tőled van. De azt hiszem sejtesz már valamit. Tartok attól, hogyan fogsz reagálni ha tényleg megtudod az igazságot.
***
Minden csak az alap történet, hogy tud, hogyan kapcsolódsz hozzám. Minden más dolgot rád bízok.

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
én és a lányod ha majd jön

Scarlett Alexandra Gray
Scarlett Alexandra Gray
Egészségügy
● ●
● ● Posztok száma :
16
● ● Avatar alany :
Olivia Wilde
● ● :
A lányom apja Olivia-wilde-gif-2-1

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-