Marley Quinault
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ●  Marley Quinault EmptyKedd Márc. 06, 2018 6:26 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Marley Quinault foglalt *.*


● ● Karakter arca;;
Eric Christian Olsen (Bozont) - Shawn Ashmore - Shiloh Fernandez (alkuképesek)

● ● Csoport;;
Média és művészet

● ● Életkor;;
28-33 közötti

● ● Foglalkozás;;
Festő, de mellette lehet még más foglalkozása is


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Párizson hatalmas vihar söpört végig, ennek köszönhetően pedig még inkább eltévedtem a csöppet se fiatal lányoknak való negyedben. Bőrig áztam és tanácstalanul álltam az utca másik oldalán, amikor megpillantottál. Haboztál és vélhetően te is pontosan annyira hadakoztál magaddal, hogy beinvitálj-e és megments a közeledő árnyaktól, mint én, amikor besétáltam az otthonodba-műtermedbe. A város egyik burzsuj családjából származol, de ezt egy idegen meg se mondaná rólad és nekem még a neved se mond semmit se. Nem úgy viselkedsz, ahogyan ők szoktak és nem is azon a környéken élsz, ahol sokan szívesen élnének. Sőt, talán arra felé célszerűbb éjszaka nem is az utcán lézengeni. Az otthonod inkább egy hatalmas műteremre hasonlít, hiszen az életed nagyrészét a festés teszi ki. Gyönyörű munkákat alkotsz, mestereien ábrázolod az emberek titkait, démonjait és a világot is.  Különleges és egyedi a művészeted,  ami képes megérinteni az embereket, nem véletlen, hogy olykor egyre több munkád van, de mégse akarod hagyni, hogy ki is állítsák őket. Valamit láttam a festményeidben, ami megérintett és ami miatt végül egész estére ott maradtam. Érezted a távolságtartásomat, azt, hogy súlyos démonokat cipelek, ahogyan én is éreztem, hogy sok mindent rejtegetsz, de mégse firtattuk a dolgokat. Fogalmam sincs arról, hogy honnan jöttél, hogy miként jártad meg a drogosok és talán még a kicsit a bűnözök útját is, míg végül apád ki nem tagadott. Nem tudom, hogy mi vihetett rá téged erre az életmódra, vagy miért lázadtál ennyire a családod ellen, de mostanság nem vagy igazán bajkeverő. Érett és komoly vagy, aki nehezen mutatja meg azt, hogy mi is lappang a felszín alatt. Egyszerűen csak éled az saját kis életedet, festesz, megörökíted mások elképzeléseit, vagy olykor talán van még mellékállásod, de ki tudja, hiszen alig ismerlek, de mégis valami rávett arra, hogy betörjek hozzád és újra megnézzem jobban a félbehagyott, vagy éppen a kész munkáidat. Vajon ha ott találsz, akkor mi lesz? Netán rendőrt hívsz, vagy a saját barlangunkból képesek leszünk valamennyire előjönni és megmutatni olyan arcunkat is, amit túl régóta rejtegetünk a világ elől?

|| Szívesen egyeztetek a részletekről, ahogyan nem is álomvilágban élő karakterről van szó. A múltja neki se egyszerű és olyan utat járt be részben, amire vélhetően én is tévednék, így szükségem lenne rá nagyon, hogy megállítson benne. Nem tudom, hogy merre mozdulnának, de mindenképpen hosszabb kibontakozása lenne a játékoknak, nem pedig két kör alatt oldódnának meg a dolgok, buknának a felszínre. A kinézete alapján pedig senki se mondaná meg elsőre róla, hogy ennyire művész vénákkal rendelkezik. Ha elviszed, akkor biztosan nem maradsz játék nélkül, mert én boldogítani foglak és esélyesen a többiek is, a családom tagjai, Madie, Jerry és a legjobb barátnőm is, Grace . edi Név és a pb alkuképesek, de egyeztessünk róla előtte. Siess, nagyon várlak!  Marley Quinault 908094505


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én tuti, de mint mondtam biztosan akadna még pár szálad. edi

Athena Callaghan
Athena Callaghan
Egyetemista
● ●
● ● Posztok száma :
255
● ● Avatar alany :
Scarlett Simoneit
● ● Keresem :
● ● :
I'm still screaming that I need you.
 Marley Quinault Tumblr_p8vvbwZl0Y1shdbazo3_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-