Amanda Aguillard (Spencer) ~ Heeey Mama
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Amanda Aguillard (Spencer) ~ Heeey Mama



● ●

● ● Amanda Aguillard (Spencer) ~ Heeey Mama EmptyHétf. Ápr. 02, 2018 8:54 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Amanda Aguillard (Spencer)


● ● Karakter arca;;
Meryl Streep

● ● Csoport;;
Amit szeretnél

● ● Életkor;;
55 és 60 között

● ● Foglalkozás;;
Amit szeretnél


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Nem volt könnyű három lány édesanyjaként helytállnod, neked mégis sikerült. Texas megyében, Austin városában születtél és ott is éltél egészen addig, míg meg nem ismerted apánkat. Franciaország nem adott apánknak olyan egyetemet, amire szívesen felvételizett volna, így került el Amerikában. Az intézmény falai közt pillantottátok meg egymást. Azonnal elvarázsolt a kifinomultsága, az intelligenciája és nem kellett pár hónap, hogy eldöntsétek, ha az idő is azt akarja, együtt élitek le az életeteket. Az iskola befejeztével maradtatok Amerikában, összeházasodtatok és nem sokkal később megérkezett az első csöppség a családotokba. Genevieve hangos volt és persze tökéletes. Két évvel később már a pici Penelope borzolta a kedélyeiteket, eszetekbe se jutott egy újabb babát vállalni. Csakhogy, eltelt újabb két és megszülettem én, a legkisebb királylány. Mire tizennyolc éves lettem, Párizsba költözünk, de a mai napig sokszor látogatunk haza Austin-ba.
Te voltál és még mindig te vagy a villámhárító köztünk és apánk között. Elragadó személyiség vagy, egyesek bolondnak gondolnak, de helyén van az eszed. Szereted magad körül a vidámságot, ami mostanában hiányzik az életünkből.

~ Gen pontos és tökéletes, akárcsak Te
~ Penelope vicces és bájos, akárcsak Te
~ Én pedig makacs és odaadó, akárcsak Te



Rengeteg hasznos infóm van még, amit inkább pm-ben válaszolunk mindketten. Nagyon várunk, mert borzasztó sok megoldandó feladat vár rád. Imádunk és reméljük, hamar megérkezel. A pb-t szeretnénk megtartani! (:

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Nagy a család (:

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-