A menyasszonyom ~ Loreen
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A menyasszonyom ~ Loreen EmptyHétf. Május 21, 2018 6:43 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Loreen


● ● Karakter arca;;
Candice Swanepoel; Xenia Tchoumitcheva

● ● Csoport;;
elit

● ● Életkor;;
20-23

● ● Foglalkozás;;
szabadon választahtó


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Mit teszel, ha a férfi, akit szerettél autóbalesetet szenved, kómába kerül majd mikor felébred nem emlékszik a közös múltatokból semmire sem?
Mit teszel, ha az orvosok azt mondják, arra, hogy a férfi vissza nyerje az emlékezetét az esély nagyon kicsi?
Te eddig próbálkoztál, meséltél, amióta felébredtem a kómából szinte alig hagytál magamra. Mutogattad a képeket a közös nyaralásokról, a bulikról és  még a közös videóinkat is megmutattad nekem, de semmi, bármennyire is próbálkozol, nekem nem jut az eszembe semmi, és te is érzed, hogy valahogy megváltoztam, mások a gesztusaim, máshogy beszélek… minden egy kicsit más.
Mit tennél, ha azt mondanám, egészen biztos, hogy nem fogom visszanyerni az emlékeimet, mert azok nem is az enyéim, hanem valaki más emlékei? Valószínűleg kinevetnél, és azt gondolnád, hogy végre újra a régi vagyok, de nem. Lehet, hogy azt hinnéd elment a maradék józan eszem is és azonnal hívnád az orvosokat, de erre nincs szükség, nem fogom elmondani neked azt, hogy mi is történt igazából.
Egyelőre azt sem fogom elmondani neked, hogy tudom, amit próbálsz felidézni az csak egy cukormáz, de a mi kapcsolatunk egyáltalán nem ilyen volt, nem egy tündérmese, vagy te annak neveznéd azt, amikor együtt mentünk szórakozni de végül mással mentünk haza?
Mondd csak miért próbálkozol ennyire, hogy eszembe juttass olyan dolgokat amik nem igazak? Talán tényleg szeretsz és most próbálsz tiszta lappal indítani?

Jó módú családból származol, három évvel ezelőtt ismerkedtünk meg egy jótékonysági bálon, amit te is untál és én is, ezért leléptünk, hogy egy jóval könnyedebb buliban érezhessük jól magunkat... aztán egymást.
Egy hónappal később már egy párt alkottunk hivatalosan is, a legutóbbi karácsonykor pedig megkértem a kezed, te pedig igent mondtál, azóta pedig az esküvő szervezésével voltál elfoglalva egészen a balesetemig.

//röviden ennyi lenne, a pb-k csak ötletek, egyeztetés után cserélhető, de szeretném ha szőke hajú lenne a hölgy.
Nem tervezek hosszú távú szerelmi kapcsolatot a karakterek között, de kellőképpen megbonyolíthatjuk egymás életét
A név változtatható, ha nagyon nem tetszik
ha megérkeztél küldj pm-et *-* szeri


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őt: én, nagyon *-*

Remington Heyward
Remington Heyward
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
36
● ● Avatar alany :
Tobias Sorensen
● ● :
A menyasszonyom ~ Loreen 9w3bbmG6

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-