Jean d'Arc
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Jean d'Arc EmptyPént. Jún. 01, 2018 10:46 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

DanielleLaurent


● ● Karakter arca;;
Chloe Bennet

● ● Csoport;;
kereskedelem és szolgáltatás VAGY civilek VAGY amit gondolsz

● ● Életkor;;
24 (plusz mínusz néhány év belefér, de lefelé ne nagyon menjünk, ha lehet)

● ● Foglalkozás;;
rettentően sok, lásd lentebb;főleg újságíró, aktivista, elektronikai szaküzlet dolgozója


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Jogvédő. Blogger. Netes újságíró.  Önjelölt szabadságharcos. Információ-felkutató. Az elnyomottak szószólója, a tudatlanok felvilágosítója, gyengék védőpajzsa, egy önjelölt Converse Jean d'Arc, a média légypapírján lágyan ringatozó félreinformáltak felszabadítója.

Egyébként pedig egy elektronikai szaküzlet fásult eladója.

Bosszantó, mikor nem elég a tenni akarás vagy az elhatározás, nem kapod meg azt, amire vágysz, amit megérdemelsz, ugye? Meglehet. De ilyen az élet, és nem mentség az illegális módszerekre az, hogy "már nagyon untam".

Párizs hatalmas, és neked mégis épp abban a kerületben kell tevékenykedned, ahol nekem. Bosszantóan felfokozott lelki állapotban tengeted a napjaid, és szinte fel sem foghatom, hogy lehet, hogy két évig hírből sem hallok rólad, ám abban a pillanatban, hogy rám borítod a kávét a reggeli csúcsforgalomban a kedvenc kávézómban, ahol részmunkaidőben dolgozol, minden sarkon téged látlak. Szinte szó szerint.

Bárkit képes vagy a védelmedbe venni, ha olyankor szólják le, mikor nincs ott. Mániákusan gyűlölöd az öltönyösöket, az "állami rabszolgákat", ahogy te fogalmazol, az elnyomókat. Mint engem. Hiszel az összeesküvés-elméletekben. Meg vagy győződve arról, hogy csak azért élek, hogy téged bosszantsalak, és komikus, de én is épp így érzek. Borzalmasan béna zsaru viccekkel vagdalózol, olyan filmekből és sorozatokból idézel, amit sosem láttam, és képtelen vagy komolyan kezelni a helyzeteket. Vagy mégis? Átlátok rajtad, Laurent. Nem vagy te olyan magabiztos, mint mutatod, nem vagy annyira megbékélve az életeddel, mint állítod.

Azt viszont el kell ismernem, hogy a véredben is kódsorok folynak, szinte telepatikus úton kommunikálsz a szerkezetekkel, legyen az egy csúcskategóriás laptop vagy egy kenyérpirító. Okos vagy, még ha fel nem foghatom, hogy egy olyan intelligens nő, mint te, hogy köt ki ott, ahol.

A kihallgatószobában, velem szemben.

Rossz helyen hallgatóztál, túl sokat akartál tudni, és olyan dolgokba keveredtél, amik sokkal, sokkal súlyosabbak, mint gondolnád. Innen a folyamatos gyanúsítgatásod, miszerint rasszista vagyok, azért zaklatlak folyton ("fogjuk a fél-kínaira!") sem fog kiszabadítani. És akkor az öcsédről még szót sem ejtettünk…

//A PB-hez szeretnék ragaszkodni, a  megfelelő források miatt, de a név egészen nyugodtan változtatható. A közös plot bővebb hátteréről nagyon szívesen adok bővebb tájékoztatást PM-ben, de egyébként nincsenek kőbe vésve a részletek, inkább csak alapot szeretnék adni, amit aztán közösen alakítgathatunk. Azt szeretném kikötni, hogy a hölgy nem hacker, és nem is szeretném, ha az lenne; azt viszont nagyon tudnám pártolni, hogy ismerjen nem épp legálisan tevékenykedő embereket, akik hajlandóak feltörni neki oldalakat, akár rendőrségi aktákat, hogy információkhoz juthasson.
Alapvetően kicsit humorosabb hangvételű, de komoly kérdéseket is feszegető, akciókkal is dúsítható szálról lenne szó, és mivel a hölgy aztán minden félébe belenyúl, bőven alakítgatható számára kapcsolat Bellamyn kívül is. Nagyon várom, úgyhogy remélem, hamar elérkezik közénk!//


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
crazy

Bellamy Rochelle
Bellamy Rochelle
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
20
● ● Avatar alany :
→ Nick Zano
● ● Keresem :
● ● :
Jean d'Arc HNKGEa

lord knows I've got habits to break
I'm really good at being good at goodbyes
I'm not a saint, but I could be if I tried
lord knows I don't learn from mistakes

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jean-Claude Leblay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-