Exférjem
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Exférjem EmptySzomb. Márc. 11, 2017 4:07 pm
Bejegyzés ideje



Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
kinézetre úgy 26-33
lepj meg vele
rád bízom
házastársak voltunk
bármelyik természetfeletti


Csodálatos neved

A férjem vagy. Vagyis voltál, egészen addig amíg meg nem haltam.
Halálom napján egymástól távol voltunk, én szüleimnél, te pedig valószínűleg otthon maradtál a kisbabánkkal. Tán dolgod volt vagy csak nem akartál eljönni, hiszen ember voltam és a szüleim is emberek voltak, te pedig természetfeletti vagy ezért kerültük az esetleges konfliktust. A lényeg, hogy nem voltál ott és csak utólag értesültél a tragédiáról.
Bár házassági esünk szerint csak a halál választhatott minket szét, én mégsem tudtam csak úgy hátat fordítani az életnek és elhagyni téged és a kisbabánkat. Szellemmé váltam és megszálltam egy embert, hogy így lehetőségem legyen kideríteni, hogy ki és miért ölte meg a szüleimet, testvéreimet és engemet és, hogy lehetőségem legyen bosszút állni. Valamint nem tudtam se tőled, se a gyermekünktől elbúcsúzni, nem is állt szándékomban. Élni akartam, mert nagyon szerettelek titeket és még most is, pár hónappal később, szeretlek titeket, hiányoztok és veletek akarok lenni. Még ha csak úgy is, hogy ha nem közvetlenül mellettetek vagyok.
Emiatt nem is tudod még, hogy most már szellem vagyok és Gwyneth Sheridan-ként élek tovább. Én pedig nem tudom, hogy pontosan hogyan is dolgozod fel a gyászt, az elvesztésemet és miképpen gondoskodsz a gyermekünkről egyedül, már ha egyedül teszed ezt. Csak remélni tudom, hogy jól vagytok és ha végre összeszedem a bátorságomat megkereslek titeket. Mint egy ismerős idegen.

//Az említett dolgokon kívül nem szeretnék semmi mást megszabni, így a név, a tényleges kor, a foglalkozás, a faj, az arc és legfőképpen maga a karakter jelleme szabadon alakítható. Tán az egyszerű halandó felé mutatott érzelmei, a szerelme megjátszott volt? Emiatt tán köze van valahogyan ahhoz, hogy meghaltam? Vagy tényleg csak a kedvesebb természetfelettiekhez tartozik, akik jól kijönnek az emberekkel? Vajon mi fog történni mikor újra találkozunk és kiderül, hogy szellem lettem? Remélem, hogy akinek megtetszik a kari az észreveszi majd, hogy mennyi lehetőség rejlik benne Smile
Ha megérkeztél küldj PM-et és megbeszéljük a részleteket! Nagyon várlak!  woo //
 


Anonymous
Vendég
Vendég
● ●


● ●

● ● Exférjem EmptyCsüt. Május 18, 2017 9:46 pm
Bejegyzés ideje



*** archiválva ***
Admin
Admin
Alapító;;Segítõ
● ●
● ● Posztok száma :
2506
● ● Avatar alany :
● ● Faceless
● ● Keresem :
my babes
● ● :
Exférjem Tumblr_oh5ucuemjX1qgl8dgo6_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak :: Elkelt karakterek-