Broderick O'Reelly
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Broderick O'Reelly



● ●

● ● Broderick O'Reelly EmptyKedd Márc. 21, 2017 12:15 am
Bejegyzés ideje



Broderick O'Reelly

általános jegyzet
» Választott arc: Adam Levine
» Faj: Mágus
» Kor: 32
» 5 fő jellem: -

tudj meg többet
» Foglalkozás: Életművész
» Viszony: Testvér
» Mikor érkezett a városba: -

Amit a karakterlapon írtam rólad:
"● Broderick (Brody): Az öcsém. 32 éve bizonyítja már, hogy milyen átkozottul messze tud esni az alma a fájától.  Ő a legkisebb hármunk közül, és mit tagadjam: a legtalpraesettebb is. Egyfolytában szövegel (imádja hallani a saját hangját), társaságban ő a középpont. Olyan ember, aki a saját szabályai szerint él, és ennek minden egyes alkalommal nyomatékot ad tettekkel, vagy hanggal. Az a baj, hogy én is szerettem a figyelmet fiatalabb koromban, így a mi családunkban kettőnk között ment a népszerűségi verseny. A különbség, hogy én ebből már kinőttem, ő még nem. Félreértés ne essék, manapság se lehet minket kettesben hagyni zárt helységben, de ennek a marakodásnak már semmi köze nincs a figyelemhez, a népszerűséghez. Szerintem simlis kis görény, visszaél a mágiával meg úgy általában mindenféle segítőkészséggel, jóindulattal, hiszékenységgel, tudatlansággal; neki pedig ezzel semmi baja nincsen. <- Ebből adódik az összes konfliktus közöttünk. Ugyanakkor minden harag és életszemléletbeli különbség ellenére imádjuk egymást, és kettőnk között a legszorosabb a testvéri kötelék. Ha az életemet nem is, a fél karomat azért odaadnám érte, és hiszem, hogy a nagy egója mögött ő is megtenné értem ugyanezt. Brody mindössze két emberért hajlandó moderálni magát: az egyik ilyen személy az édesanyánk (elég ha csak összevonja a szemöldökét, Brody behúzott nyakkal oldalog el) a másik pedig a fiam, akinek ő a keresztapja. Akármilyen „szabados” nézetei is vannak az életről és a mágiahasználatról, arra mindig figyel, hogy jó példát mutasson Natenek."

Amit nem tudok: Te segítettél a férjemnek végrehajtani azt a varázslatot, ami őt megölte, cserébe a fiam meggyógyult (veleszületett szívbetegség); EZáltal te vagy az egyetlen, aki segíthetne nekem visszahozni őt. (A varázslatban van a kulcs). Kérdés: sor kerül-e valaha arra a beszélgetésre, ami folyamán ez kiderül?
Addig is szerintem jól elbolondoznánk a játéktéren.

Ha látsz fantáziát a karterben, én lelkes rajongással várlak  woo
(A PB cserélhető, és a nevet is változtathatjuk, legfeljebb átírom a karakterlapomon. Nem tesz semmit ^^ )   

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várják: India Rhodes
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-