Ansgar ----
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Ansgar ----  EmptyVas. Ápr. 02, 2017 3:29 pm
Bejegyzés ideje



Ansgar ---

általános jegyzet
» Választott arc: Dan Stevens
» Faj: Kelpie
» Kor: 50-60 
» 5 fő jellem: kicsit talán magának való, nehezen bízik meg másokban, sebzett és a többi a leírásból kiderül

tudj meg többet
» Foglalkozás: Hivatalos foglalkozás rád bízva
» Viszony: Gyilkos-Préda?
» Mikor érkezett a városba: -

Hello kedves idegen, vagy talán még se vagy annyira idegen, mint azt én gondolom? Te vagy pontosan az a személy, aki betört hozzám kicsivel több, mint féléve, de véletlen lett volna? Nem, egyáltalán nem volt az. Parancsra tetted, de hogy ki parancsolta meg? Nos, az egy remek kérdés, hiszen te magad se tudod, csak azt, hogy elvégzed mindig azt a munkát, amivel megbíznak, de most hibáztál. Te magad se sejtetted, hogy nem is annyira egy egyszerű embernek az életét kell elvenned, hanem egy tudatlan Kelpie életét és nem sok veszélyesebb lény létezik egy kezdőnél, hiszen eléggé kiszámíthatatlanok vagyunk, maximum a túlzottan tapasztaltak jelenthetnek ennél már csak nagyobb veszélyt. Én úgy tudom, hogy börtönben vagy, pedig nagyon nem, de vajon miért nem mondta el ezt nekem senki se?
Hosszú hónapok teltek el, mire te is felépültél és el is kellett tűnnöd, hiszen a fejedre vérdíjat tűztek ki, amiért elbuktál és nem öltél meg. Feltett szándékot, hogy a bizalmamat elnyerd, de ez eléggé nehéz, hiszen most még inkább félek bárkit is közel engedni. Nem igazán tudom uralni azt, ami bennem lakozik, és az se segít, hogy egyszerre vonz a sötétség és a fény is. Túl sok harc dúl mélyen legbelül, téged pedig részben a bosszú hajt, de vajon tényleg képes lennél megölni? Vagy valójában pontosan azért bíztak meg az én megölésemmel, hogy a te fejedet vehessék? Vagy netán okkal akarnak mind a kettőnket holtan látni? Ezernyi titok lappang a múltban, amiről talán egyikünk se tud igazán.

|| Név változtatható, ahogyan a pb-vel kapcsolatban is lehet egyeztetni, mert csak ötlet mind a kettő! Sok megkötésem igazándiból nincs, szerintem bőven ki lehet színezni az általam leírtakat, de szívesen ötletek is veled, ha arról van szó. Ne tűnj el, illetve a karakterek sorsát se vésném kőbe, mondhatni azt teljesen nyitva hagynám lesz, ami lesz alapon, vagyis ahogyan hozza a játéktér! Pm-ben megtalálsz! edi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várják: Sibeal Meara MacGee
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-