My son
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● My son EmptyKedd Ápr. 18, 2017 7:54 pm
Bejegyzés ideje



[keresztnév] + [nem Hopkins]

általános jegyzet
» Választott arc: Minnette / Lerman (?)
» Faj: Látó / Vadász
» Kor: 17-18
» 5 fő jellem: -

tudj meg többet
» Foglalkozás: Tanuló (?)
» Viszony: Anya - fia
» Mikor érkezett a városba: -

Dublinban születtél, ausztrál anyától és ír apától. 3215g súllyal és 49cm-rel a helyi St. James Hospital-ben. Szerető, családias légkörben nevelkedtél, a vidéki házunkban, a friss levegőn, nem messze egy erdőtől és egy folyótól. Mindig is eleven gyerek voltál, soha nem fogtalak vissza, annak ellenére sem, hogy rettentően féltettelek, és legszívesebben a széltől is óvtalak volna, de tudtam, hogy az nem vezetne semmi jóhoz. Nem voltál egy elkényeztetett, beképzelt kis kölyök, hanem sokkal inkább egy barátságos-, a világ dolgaira nyitott, beszédes kisfiú voltál. Imádtál játszani, főleg a szabadban, és nagyon érdeklődő voltál, szerettél új dolgokat tanulni.
Azért írok rólad múlt időben, mert nem vagyok egészen biztos abban, hogy még élsz-e egyáltalán.
Tizenegy évvel ezelőtt ugyanis nem tudtam uralkodni a bennem lakozó bestián, ezért az kitört belőlem, és megöltem az apádat.
Te nem tudod, hogy én voltam, mert azt sem tudod, hogy valójában miféle szörnyeteg vagyok. Azt hiszed rólam, amit én hiszek rólad: hogy halott vagyok. Azt hiszed, hogy engem is megölt az a szörnyeteg, ami tizenegy évvel ezelőtt az apáddal is végzett.
Te elszöktél. Fogalmam sincs, hogy hova mentél, vagy, hogy utána hova kerültél, pedig kerestelek. Évekig! Az egész világot bejártam, de soha nem láttalak újra, soha nem leltelek meg.
Egészen mostanáig...
Bizonyos időközönként meglátogatom a régi házunkat, amit idő közben megpróbáltam eladni, és, amit azóta sem vettek meg. Te is így teszel. Vagy legalábbis akkor, és ott, abban az adott pillanatban mindketten ott leszünk az egykori házunknál, a rémségek cirkuszánál, az emlékek tárházánál, az egykori életünk színhelyénél.
A véletlen csodálatos, grandiózus műve lesz az egész.

De te... te idő közben felnőttél. Az én, drága, egyetlen kisfiam kész úriember.
És vadásznak állt. Arra tette fel az életét, hogy megtisztítsa a várost a magamfajta szörnyszülttektől.
Mi lesz most velünk? Mi lesz így velünk?

//Nos, ennyi volna, többet nem szabnék meg. A kedves megalkotóra bízom, hogy az elmúlt tizenegy évben mi történt a fiúval, hol volt, milyen élete volt. Annyi biztos, hogy látó és idő közben (a userre bízom, mikor), vadásznak állt. Az egyik képen Dylan Minnette szerepel, a másikon pedig Logan Lerman, de szabadon választható, csak passzoljon a karakter korához:3
A név szabadon választható, és ne legyél Hopkins, mert apád vezetéknevét kaptad - ez is szabadon választható, mivel még nem említettem meg sehol sem. iloveu
Kérés, kérdés, óhaj-sóhaj, ötlet, javaslat esetén pm-ben elérhető vagyok  sweety
Nagyon várlak! edi  pirulo  

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várják: Grace K. Hopkins
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-