Mathis Chevalier
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Mathis Chevalier EmptyKedd Júl. 25, 2017 7:40 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Mathis Chevalier


Karakter arca;;
iwan rheon
v. Lepj meg
Csoport;;
Elit
Bűnöző
Életkor;;
26-29
-
Foglalkozás;;
-
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Kár lenne tagadni vagy szépíteni a helyzeten, de egyik nap, amikor kisebb kóborlás után a szállásomra igyekeztem te megpróbáltál kirabolni, de nem éppen azt találtad a táskámban elsőre, amire számítottál, hiszen ki hordana egy plüss macit ennyi idősen a táskájában? Aww, sejtésed sincs, hogy ennek története van, de hiába vagy profi ez azért még téged is meglepett, ennek köszönhetően én észrevettem, hogy mire készülsz, mire sietve rúgtalak bokán, majd pedig már éppen azt fontoltam, hogy kiáltozni kezdek, hogy hátha valaki meghalja és elkapnak téged, de addigra te is észbe kaptál. A következő pillanatban, amikor már éppen sikítottam volna ajkad az ajkamra tapadt pár másodperc erejéig, de ez pont elég volt ahhoz, hogy most én bámuljak úgy a világra, mint borjú az újkapura. Te pedig ezt kihasználva el is tűntél az utcák és sikátorok hálójában. Bosszús voltam-e? Nem kifejezés. Hogy mit gondolok rólad? Nem túl sok szépet és jót, de már várom a következő találkozást, hogy ezt a képedbe mondhassam, legalábbis ez a terv! Jelenleg szinte minden porcikámmal megvetlek azért amiket tettél és ahogyan viselkedtél. Felfuvalkodott hólyagnak gondollak, de az már más kérdés, hogy mennyire is lenne igazam.  
A kinézeted alapján nem tűnsz utcai gyereknek és nem is vagy az. Valójában gazdag családból származol, csak éppen valahogy nem szereted az a közeget, vagy inkább kitagadtak volna? Ki tudja pontosan, hogy miért is csinálod azt, hogy másokat kizsebelsz. Kihívás, szórakozás? Fogalmam sincs, hiszen nem ismerlek és nem is akarlak! Te se igazán akarsz megismerni vagyis kicsit talán érdekel téged, hogy ki az a fura lány, aki képes elhagyatott lapos tetőkön táncra kelni az éjszaka közepén, vagy csak egy kihalt parkban, pedig zene nem is szól… és közben meg egy macit horgászik a táskájában.

|| A jövőt illetően pedig nem ígérek semmit se, majd eldőlne játéktéren, hogy mi lesz velük. Lehetnek akár idővel ellenségek, barátok, vagy akár több is, de ez totálisan nyitva hagynám és vélhetően nem is két perc alatt dőlne el a viszonyuk. edi Pb és a név változtatható, csak szólj róla, vagy egyeztess róla. Köszi és PM-ben megtalálsz kérdés esetén! lufi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én tuti, de biztosan tudsz mással is ötletelni. edi

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-