Rosalie Deschamps
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Rosalie Deschamps EmptyCsüt. Aug. 17, 2017 7:49 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Rosalie Deschamps


Karakter arca;;
Kylie Rodgers
Lola Flanery
Csoport;;
oktatás
média, művészet
Életkor;;
10 éves
-
Foglalkozás;;
tanuló
modell (?)


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Egy szem lányunk vagy, aki már tíz éve forgatja fel az életünket. Koraszülöttként egy hónappal korábban jöttél világra, mint ahogy vártunk, nem kis frászt hozva ránk... Azt hiszem, azt mondani sem kell, hogy naponta mentünk a kórházba meglátogatni, amíg haza nem engedtek, és azóta is úgy vigyázunk rád, mint a szemünk fényére. Ami valljuk be, annyira nem egyszerű feladat, pláne egyedül, tekintve, hogy milyen életvidám, energikus kiscsajjá cseperedtél az évek alatt... Rosalie Deschamps 3120448494
Igaz, a munkám sokszor elszólított otthonról, volt, hogy hónapokra is, de azért a fontosabb eseményeknél mindig igyekeztem ott lenni melletted – több kevesebb sikerrel... Amit te talán még mindig könnyebben vettél, mint édesanyád, hisz ha nem is a napján, de előre, vagy utólag mindig bepótoltuk az ünnepléseket. És úgy is ez számít, nem pedig az a pár nap eltérés, nem igaz?
Mindannyian együtt laktunk egy szép, kertvárosi házban, egészen addig, amíg el nem kezdődött a válás, azóta te anyukáddal együtt máshová költöztél (hogy nagyszülők, albérlet, vagy más ingatlan, azt rátok bízom), mi pedig jóval ritkábban láthatjuk egymást... Kimondottan rosszul viseled ezt az egészet, a veszekedéseinket, azt, hogy megszűntek a közös, családi programok, hogy egyszerre csak az egyik szülőddel töltheted az idődet... hisz te semmiről sem tehetsz, csak elszenvedője vagy a felnőttek döntésének. Próbálsz tenni ellene, elérni, hogy megint minden olyan legyen, mint régen, amikor ha nem is volt minden tökéletes, de még mindig sokkal jobb volt, mint most – sajnos azonban kevés sikerrel, ez pedig a hangulatodra, viselkedésedre is rányomja a bélyegét. Vajon hogyan fogod megélni ezt az egészet, vagy feldolgozni a történteket, megbarátkozni az új életkörülményeiddel?

Egyéb tudnivalók:
► a fentebb említett két pb csupán ajánlás, igény szerint nyugodtan változtatható, csupán annyi kérésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy amennyiben mást szeretnél, előtte azért beszéljük meg, és lehetőség szerint valami 10 év körüli legyen az illető Smile
► csoportnak szerintem a tanuló illik a leginkább, de talán még a Média, művészetet tudnám elképzelni, amennyiben az szimpatikusabb lenne, és drága jó (divattárvező) anyád van olyan merész, hogy ilyen fiatalon elindítja a modell karrieredet... Rosalie Deschamps 3120448494 Bár ez utóbbinak karisan biztos nem fogok örülni.

► kapcsolódó hirdetett karakter: édesanyád, Léonie Deschamps - aki időközben már elkelt edi

A fentebb leírtakon túl abszolút nyitott vagyok bármiféle ötletre, vagy akár együtt is ötletelhetünk. Amennyiben megtetszett a karakter és a koncepció, úgy várlak szeretettel! Rosalie Deschamps 3120448494


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja? A mami és én! edi
Raphaël Deschamps
Raphaël Deschamps
tudomány emberei
● ●
● ● Posztok száma :
509
● ● Avatar alany :
Chris Pratt
● ● Keresem :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● :
Rosalie Deschamps Tumblr_pix96t9EmZ1x8oosvo4_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Léonie Deschamps

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-