Amélie Romane Le Roux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Amélie Romane Le Roux



● ●

● ● Amélie Romane Le Roux EmptyVas. Nov. 05, 2017 10:35 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Amélie Romane Le Roux


● ● Karakter arca;;
Daisy Ridley, Leighton Meester

● ● Csoport;;
Bűnüldözés, hadügy

● ● Életkor;;
29

● ● Foglalkozás;;
Nyomozó


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Roxanne halkan dobol ujjaival az asztalon, miközben a néma csendben csak a vásznon sikló ecset hangja zörren. Hosszú percek, órák telnek így el, már viszket, ég a szemem. Mindig elfelejtek pislogni.
Az idilli jelenetünket a te érkezésed zavarja meg. Kivételesen nyitva hagytam a bejárati ajtót, hogy szabadon bejöhess amikor ideérsz. Nem fogok kimenni eléd. Tudod hol találsz és néhány pillanat múlva Roxanne fortyogva pattan fel a székről és vonul a sarokba, hogy a te kifigurázásoddal töltse idejét. Tudod, hogy ott van, de sajnos nem látod. Pedig ma egészen különleges, szőke tincseit befonta, kosztümöt visel. Ó Ami, látnod kellene!
- Te nyomozók gyöngye, nem kéne leállnod a drogokkal?
Mindig ezt hajtod. Hogy álljak le. Pedig tudod, hogy enélkül ki vagyok. Vigyorogva, vörösödő szemekkel egy piros csíkot húzok arcodra. Nem. Nem kéne leállnom. Mert csak így tudlak mosolygásra bírni.
- Mi van, megint hiányod van? Hagyjál lógva.
Tudod, hogy csak viccelek. Átöleled a derekam, én a vállad. Olyan kis pici vagy. Könnyedén nyomok csókot a fejedre, pont, mint régen.

- - Az előtörténetem olvasása ajánlott - -

Kedves húgom! Igen, te! Én azt sem bánom, ha más arcod lesz (Daisey-nek azért örülnék). Meg azt sem, ha forradalmian új ötlettel lepsz meg, amire nem gondoltam amikor elképzeltelek. Minden mindegy. Csak az nem, hogy mikor jössz. Lehetne, hogy most azonnal?  edi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: az ikerbátyád, vagyis én

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Amélie Romane Le Roux
» Oscar Le Roux
» Yvonne Le Roux
» Anastasie Géroux-Le Roux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-