Legjobb barátnő
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Legjobb barátnő EmptyHétf. Jan. 15, 2018 12:57 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Stacey Bárki


● ● Karakter arca;;
Therese Fisher, Nina Agdal.

● ● Csoport;;
Oktatás

● ● Életkor;;
19-21

● ● Foglalkozás;;
Tanuló,


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Amerikában születtél, ott is nőttél fel. Két évvel ezelőtt költöztél Párizsba, és itt tanulsz kommunikáció szakon. Évfolyam társak vagyunk és egyben legjobb barátnők is. Ismered a titkaimat, ahogy én is a tiédet, legalábbis azt, amit elmondasz belőle. Nagyon titokzatos lány vagy, megnyerő személyiségeddel hamar az ujjaid köré csavarsz bárkit. Szeretsz a középpontban lenni, szereted ha körülötted forog a világ. Teljes ellentétei vagyunk egymásnak, talán ezért értjük meg egymást ennyire? A családodról szinte soha nem beszélsz, az elmúlt másfél évben csupán annyit sikerült megtudnom tőled, hogy van két testvéred. Szeretném megtudni, hogy mi lehet az a nagy titok ami miatt soha nem hozod szóba a családod. Miért van tele a csuklód friss és régi vágás nyomokkal? Nem, nem mutattad meg, mostanában fedeztem fel, amikor néhány hetet nálad dekkoltam. Ezért jársz mindig hosszú ujjú ruhákban? Mi történt veled, hogy kínoznod kell saját magad? Mesélj, hisz tudod, hogy rám bármiben számíthatsz.
Vagy mégsem vagyunk olyan jóban, mint ahogy én azt képzelem?

// mást nem szeretnék megszabni a karakterről, minden úgy alakítható ahogy a megalkotó szeretné. A név változtatható, ha esetleg nem tetszik, ahogyan a PB is csak javaslat. Nem vagyok semmi jónak elrontója. Gyere, nagyon várlak *-* //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
ÉÉÉÉÉN edi

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A legjobb barátnő és lakótárs az egész világon!
» A barátnő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-