Lynette ---
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Lynette --- EmptyHétf. Márc. 06, 2017 4:48 pm
Bejegyzés ideje



- archivált hirdetés -


Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
27-28 éves
alkuképes (női)
Újságíró
ismerős idegen
rád bízom


valami különleges név

Hello Kedves!

Még nem igazán ismerjük egymást, vagy legalábbis én így tudom, hiszen fogalmam sincs arról, hogy egyszer kiadtad magad az ikertestvérednek és ennek köszönhetően mi is találkoztunk már. Nem csak én nyomozok Lyanna halálának ügyében, hanem te is, hiszen miattad jött ebbe a városba az ikertestvéred, akit miattam öltek meg, hiszen a nyaklánc miatt azt hitték, hogy jó embert kaptak el, de tévedtek. Dublin forgatagában pillantottalak meg és egy pillanatra azt hittem, hogy ő vagy, hiszen sose mesélt rólad, de mire észbe kaphattam volna addigra már nyomodat veszítettem. Talán okkal tette, talán csak sose volt alkalma beavatni abba, hogy van egy testvére. Ki tudja, de az biztos, hogy téged se kell félteni, hiszen a gyönyörű külső mögött egy eléggé kotnyeles személyiség lappang, de talán nem véletlenül vagy a rendőrök és más szervezetek rémálma, hiszen újságíró vagy. Nem riadsz vissza semmitől se, de most talán túl messzire mentél és az életed forog kockán. Vajon, ha találkozunk, akkor el fogom hinni, hogy nem ő vagy? Segíthetek neked? Netán együtt sokkal inkább rájöhetünk arra, hogy mi nem stimmel ezzel a várossal? Ki tudja, hiszen részben rajtad áll, részben rajtam, míg másrészt azokon, akik jobb szeretnék titokban tartani azt, hogy a világ nem olyan fekete-fehér, mint aminek tűnik.

|| A családi hátteret, mi történt eddig vele és a teljes személyiségét nem szeretném megszabni. Pm-ben megtalálsz, ha kérdés merülne fel benned, illetve a pb is alkuképes teljesen. edi


Pandora Jasmine Fournier
Pandora Jasmine Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
906
● ● Avatar alany :
✶Morgan Crabtree (Emblu)
● ● Keresem :
● ● :
Lynette --- Tumblr_pmdc74mVLW1v1dc6ao2_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak :: Elkelt karakterek-