halott ikertestvérem
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● halott ikertestvérem EmptyCsüt. Márc. 15, 2018 3:35 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

keresztnév vezetéknév


● ● Karakter arca;;
Ide írd, Ide írd.

● ● Csoport;;
Ide írd, Ide írd.

● ● Életkor;;
Ide írd, Ide írd.

● ● Foglalkozás;;
Ide írd, Ide írd.


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Szerintem ez lesz a világ legrugalmasabb keresettje. Az ikertestvérem több, mint egy évvel ezelőtt rákban meghalt. Gyermekszínész volt, mindig együtt lógtunk, hatalmas űrt hagyott a szívemben az elvesztése és így tovább, nem sok mindent határoztam meg vele kapcsolatban. Még a mai napig írok neki e-maileket, ha történik valami, hogy elmeséljem neki nehogy kimaradjon bármiből is. Persze tudom, hogy ő ezeket sosem fogja megkapni.
Na és akkor itt jönne a csavar. Arra gondoltam, ha már van ez a visszatérő lehetőség az oldalon lehetne valaki, aki igazából Lucie, de most egy teljesen más testben él. Mindegy mennyi idős, mit csinál. Mindenben szabad kezet adok. Kiderülhetne, hogy mondjuk Lucie a mai napig olvassa a leveleket, amiket küldök neki vagy éppen egy olyan személy, aki a közelemben él. Lehet olyan is, akivel még nem találkoztam, de a lényeg, hogy előbb-utóbb egymásra találjunk. Most forgatom éppen a legújabb filmemet, a stábból is lehet valaki. Határtalan sok lehetőség van a kariban, remélem valaki megalkotja nekem.  iloveu

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket? ééééééén  nyomolade

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A Családunk halott tagja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-