Charles Gauthier
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ●  Charles Gauthier EmptyKedd Ápr. 23, 2019 6:22 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Charles Gauthier



» Karakter arca:
Dacre Montgomery & Tom Holland (ötletek, szívesen egyeztetek)
» Csoport:
Oktatás / civil
» Életkor:
20-21 éves
» Foglalkozás:
dolgozik vagy egyetemre fog járni

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Skyler Dorothy Cortez: Hiába vagy fiatalabb nálam mindig is szeretted magadra ölteni a védelmező „bátyus” szerepét, ennek köszönhetően tanultam meg 19 éves korom előtt verekedni is. Te tanítottál meg rá mielőtt elköltöztem Párizsba a családommal. 18 éves korodban bevonultál, azóta nem láttalak így fogalmad se volt arról, hogy a szüleim meghaltak egy balesetben. Amikor legutóbb hazalátogattál akkor értesültél róla aminek köszönhetően egyből a leszerelésedet kérted. Fogalmam sincs, hogy Párizsba érkeztél és a kapcsolataidat bevetve már meg is tudtad, hogy hol lakom. Nincs szükséged kulcsra, mert könnyedén feltörted a zárat, amiért még meg is akarsz dorgálni, hogy ennyire nem vigyázok magamra. Biztosan lesz meglepetés ennyi év után, hogy a nappalimban találtalak. Sejtésem sincs arról, hogy mennyi mindenen mehettél keresztül az elmúlt 2-3 évben katonaként, de hajdanán egészen közel álltunk egymáshoz és remélhetőleg ez most se változott. Biztos lehetsz abban, hogy egyetemre akarlak rugdosni, hiszen mindig is meg volt a magad esze. Humoros, okos és mellé persze idegesítő tudsz lenni, mintha tényleg testvérek lennénk, nem pedig csak unokatestvérek. Nekem is akad titkom, hiszen attól tartok valaki olykor követ, megfigyel, de senki se hisz nekem, így erről már nem is nagyon szoktam beszélni, de vajon te mit tennél, ha egyszer elmesélném? Feltett szándékod, hogy segíts, hiszen egyedül tartom fent a lakást is, illetve a húgom gondját is viselem az intézetben, de ez biztosan nem fog könnyedén menni, hiszen tényleg jobb helyed lenne az egyetemen, mintsem dolgoznod kelljen már most.

Rosalie Deschamps: Véletlen tévedtél a lovarda közelébe amikor sétálni indultál. Magad se tudod, hogy mi vonzott oda, de végül csak arra eszméltél, hogy a lelátón ülsz és figyeled az edzést. Figyelsz engem, hiszen az elszántságom könnyedén feltűnt neked. Fegyelem és kitartást. Ezt mind jól ismered te is, de volt még valami ami feltűnt neked. A vidám mosolyok és a boldog pillantások közepette te láttad az árnyakat a pillantásomban, a szomorúság egyik árnyát. Ez se idegen számodra, mintha részben tükörbe néztél volna. A felszín békés, de a mélység megannyi harcot rejt, amit néhányan képesek elbukni, néhányan viszont újra a felszínre evickélnek. Fogalmad sincs, hogy mi történhetett, de suttogásokat hallottál már az elmúlt pár alkalmakkor, amikor néhányan arról beszéltek, hogy pár éve még az is kérdéses volt, hogy a balesetet követően fogok-e még rendesen járni. Most meg a fiatalabb korosztály egyik feltörekvő üdvöskéjeként emlegetnek a díjlovaglásban. Tudsz-e lovagolni? Fogalmam sincs. Talán tudsz, talán nem. De az biztos, hogy jó lehetőséget látsz abban, hogy megpróbálj ilyen módon a közelembe férkőzni és rájöjj arra, hogy mi is vonz igazán a közelembe. Kíváncsiság, védelmező ösztön és még megannyi dolog van, amikkel te se akarsz igazán szembe nézni.

|| A karakterek sorsát nem szeretném teljesen kőbe vésni. Örülnék, ha idővel több lenne Deschamps leányzó és közte, megannyi bonyodalom lehetne belőle, de akár lehetnek csak barátok is, ha a játéktéren nem fog annyira működni a dolog, hogy több legyen barátságnál. Egy rendes és igazán remek srác vagy, akire mindig lehet számítani. Nem mondanálak nőcsábásznak is, mielőtt bevonultál voltak barátnőid, de mindent felégettél magad mögött, amikor eljöttél Párizsba. Valami történhetett a fronton, ami elől részben menekülni akarsz és segítségért kiáltasz, de nem tudod kimondani egyelőre, csak a pillantásodba van írva, ami a többségnek fel se tűnne. Pont ezért fura számodra, hogy Rosalie-nak elég hamar feltűnt és szóvá is merte tenni, de még se beszélsz róla. Terelsz, vagy inkább olykor bénázol lovaglás közben, hogy eltereld a figyelmét. A család mindig is fontos volt számodra és jelenleg ezt az unokatestvéred jelenti. Ő nála vackoltad be magad. PB-ről és névről is lehet egyeztetni, rugalmas vagyok ilyen téren. Ha megérkeztél, akkor vágj hozzám egy üzit, hogy tudjam itt vagy, kérdés esetében pedig PM-ben megtalálsz. edi Nagyon várlak! woo


Skyler Dorothy Cortez
Skyler Dorothy Cortez
Egészségügy
● ●
● ● Posztok száma :
17
● ● Avatar alany :
Charly Jordan
● ● Keresem :
● ● :
 Charles Gauthier Tumblr_pgusfsxIh91xc0uqlo9_r1_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Charles Gauthier

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-