Jericho McGilrey
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Jericho McGilrey EmptyPént. Márc. 31, 2017 10:14 am
Bejegyzés ideje



Jericho McGilrey

általános jegyzet
» Választott arc:Tom Hiddleston, Lee Pace, Jake Gyllenhaal...(folyt.köv.)
» Faj: Mágus
» Kor: annyi mint én
» 5 fő jellem: -

tudj meg többet
» Foglalkozás: Hivatalos foglalkozás rád bízva
» Viszony: testvéri-szerelmi
» Mikor érkezett a városba: -

Ikertestvérek vagyunk, egyszerre fogantunk anyánk méhében, s csupán néhány perccel előztél meg engem a világra jövetelben. Nagy családba születtünk bele, mégis mi ketten kötődtünk igazán egymáshoz. Mióta megszülettünk mindenhova együtt mentünk, össze voltunk nőve, mint a borsó meg a héja. Ahogy nőttünk ez a testvéri kapcsolat átalakult,  szerelemmé változott, s rabságba ejtett mindkettőnket. Anyáék hamar észrevették, és betegesnek tartották azt, hogy mi ketten ennyire nem tudunk meglenni egymás nélkül. Engem leányiskolába írattak Belfastba, neked pedig kerestek egy leányzót - egy igazán nagyhírű boszorkánycsaládból valót. A gyönyörű Melissát. Mikor megtudtam meghaltam egy kicsit, azt hittem te is vársz rám, ahogyan én vártam és epekedtem utánad minden nap az iskola falai között. De te elvetted őt, én pedig azóta is magányosan tengetem mindennapjaimat, most mégis itt vagy, és azt mondod hiányzom. Hogyan hiányzom? Mint egy testvér, vagy mint egy szerető?

// Szeretném, ha a karakterek között lenne szerelmi viszony, de ha akarod halmozi a feszültséget a feleséged is nyugodtan meghirdetheted. Én mindkettőtöket nagyon várlak főleg téged nyomolade A név változtatható, de örülnék a J kezdőbetűsnek. Ha megérkeztél, írj.  love

|| Pb-k akiknek örülnék; Tom Hiddleston, Lee Pace, Jake Gyllenhaal, Heath Ledger, Chris Evans, Luke Evans, Michiel Huisman --> légyszi közülük legyen valaki.  lufi


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várják: Jessie McGilray

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jessie McGilrey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-