--- Hepburn
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● --- Hepburn EmptyVas. Ápr. 02, 2017 4:26 pm
Bejegyzés ideje



Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
100-110 éves
N1: rachel mcadams / gwyneth paltrow
-
Olvass el
Succubus


---- Hepburn

Kedves Keresztanyám!

Egyszer remélem, hogy megismerhetlek és az oly sokszor hallott mesékből valóság válik, mert itt leszel velem, vagy csak éppen úgy jelensz meg, ahogyan a mesékben a jótündér keresztanya. Nem kérek én üvegcipellőt, mesés hintót, ahogyan szőke királyfit se, csak azt, hogy mesélj még nekem apáról, mert anya nem túlzottan teszi, vagy a medálról, ami oly fontos számomra. Tudom, hogy jelent valamit, de nem jövök rá a nyitjára. Tényleg olyan elbűvölő vagy, mint amilyennek anya emlegetett néha? Tényleg az a néha elkapott foszlányokból bármi is igaz lenne?


- Perséphone naplóbejegyzése, 7 éves korában –


Nem tudom, hogy ki vagy, ahogyan azt se, hogy valójában nem köt össze minket a vér, hiszen csak a benned áramló természetfeletti köthető apámhoz. Megmentette az életedet, amikor férfiak támadtak rád és így lett belőled succubus. Kockáztatott, amiért te eleinte utáltad őt, majd végül olyanok lettetek, mint a testvérek. Mondhatni te vagy a jobb keze, amikor viszont tudomásodra jutott, hogy egy szertartás keretében hozzáadtak a másik klán fiához, azokhoz, akik közül egy-két kezdő succubus majdnem megölt, akkor roppant dühös lettél és te voltál az, aki anyám fülében elültette a bogarat, hogy szökjön meg velem. Te segítettél neki kijutni a városból, hiszen sose tudnád elviselni azt, hogy a Hepburn klán területét megszerezzék. Most pedig itt vagyok, de te nem is sejted, hiába te vagy a vezetőjük az apám eltűnésével, aki néha üzen neked, de még te magad se tudod, hogy merre van ő, vagy mire készül, ahogyan azt se, hogy esetleg tudja, hogy egykoron esetleg te húztad keresztbe a számításait. A forrásaid mintha mégse dalolnálak olyan jól. Vajon az évek alatt sikerült megbékélned azzal, ami történt vagy nem? Hiába nem rajongtál sose a felesleges vérontásért, hiszen inkább békepárti vagy, de most is inkább a békésebb utat akarnád járni? Vajon mit fogsz szólni ahhoz, hogy itt vagyok, és ha egykoron nem is, de kicsit késve egyre inkább talán az előre megírt sorsom beteljesülése felé haladok? Hiszen ismerem már azt is, akihez hozzáadtak egykoron, még ha igazándiból azt se tudom, hogy ki ő, pedig a neve ott virít rajtam...

|| Családnévnek örülnék, ha maradna, a pb-vel kapcsolatban tudsz velem egyeztetni. Három lehetőséget adtunk meg, de az első kettő mellett voksolnánk elsődlegesen. Én és a "férjem", Darragh is nagyon vár téged egy eléggé kacifántos, bonyolult karakterkapcsolatra, hiszen biztosan felbolygatnád még inkább a csöppet se unalmas napjainkat! edi Pm-ben megtalálsz minket kérdés esetén! lufi


Pandora Jasmine Fournier
Pandora Jasmine Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
906
● ● Avatar alany :
✶Morgan Crabtree (Emblu)
● ● Keresem :
● ● :
--- Hepburn Tumblr_pmdc74mVLW1v1dc6ao2_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Perséphone Hepburn
» Charlotte Hepburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-