Léonie Deschamps
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Léonie Deschamps  EmptyCsüt. Aug. 17, 2017 7:47 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Léonie Deschamps


Karakter arca;;
Emily Blunt
Kate Hudson
Csoport;;
Média, művészet
Keresk.& Szolg.
Életkor;;
30-36 éves
-
Foglalkozás;;
divattervező
szalonvezető


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Még az egyetemi éveink alatt ismerkedtünk meg, és bár nem volt szerelem első látásra, egészen hamar megtaláltuk a közös hangot. Tudod, az ellentétek vonzzák egymást, vagy valami olyasmi... s bár éveken keresztül egészen jól működött ez az egész köztünk, mostanra eljutottunk arra a szintre, hogy amit bő tíz évvel ezelőtt imádtunk a másikban, attól most legszívesebben a falat kaparnánk kínunkban-mérgünkben. És hogy hogy jutottunk el idáig? Azon kívül, hogy szép lassan...
Azután, hogy mindketten végeztünk az egyetemmel, talán nem meglepő, hogy elsősorban mindketten a karrierünkre összpontosítottunk. Csak míg a tiéd divattervezőként ide köt Párizsba, a divat fővárosába, addig nálam egymást követték a külföldi utak és kutatások, akár egy évben több is, ráadásul az sem volt ritka, hogy több hónapra egyedül hagytalak volna (titeket). Eleinte sem tűrted épp a legjobban azt, hogy hosszabb időre külön válnak útjaink, de miután 10 évvel ezelőtt a lányunk, Rosie megszületett, egyre kevésbé toleráltad. Egyre gyakoribbá váltak a veszekedések, én megígértem, hogy több időt töltök itthon veletek, majd újra és újra másképp alakult... te pedig, megelégelve a dolgot, úgy döntöttél, hogy ebből elég volt – beadtad a válópert.
Igaz, eleinte eléggé nehezen viseltem a dolgot, de miután már hetek, hónapok óta megy a civakodás azon, hogy hogyan osztozzunk a vagyonon, meg kivel mennyi időt töltsön Rosie, azt hiszem, őszintén mondhatom – már csak azt várom, hogy végre túl legyünk rajta.

Egyéb tudnivalók:
► divattervezőként végeztél, mára már a saját, jól menő szalonodat vezeted Párizs belvárosában – egy gyakornokod már akad is majd, Alyssia Bertrand személyében
► személyiségre magabiztos, céltudatos, a munkájában abszolút komoly, határozott véleményű nő, nem pedig az a pátyolgatásra szoruló királykisasszony típus. Tipikus nagyvárosi nő, nem az a természetjáró, állatbarát alkat.
► amennyire én tudom, a munkám és a sok-sok távollétem vezetett a válásunkhoz, de ez nem jelenti azt, hogy a hátam mögött ne lehetne már valaki más az életedben... Rolling Eyes


► lévén, a válóper folyamatban, ha nem tetszik a Deschamps, akkor nyugodtan használhatsz valami tetszőleges vezetéknevet, mondván újra felvetted a születési nevedet Smile
► a fentebb említett két hölgy csupán ajánlás, igény szerint nyugodtan változtatható, csupán annyi kérésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy amennyiben mást szeretnél, előtte azért beszéljük meg, és lehetőség szerint valami 30 év feletti legyen az illető Smile
► csoportnak szerintem ez a kettő illik a leginkább, de talán még az Elitet tudnám elképzelni, amennyiben az szimpatikusabb lenne, akár a családi háttér, akár a munkában elért eredmények miatt.

► kapcsolódó hirdetett karakter: a lányunk, Rosalie Deschamps

A fentebb leírtakon túl abszolút nyitott vagyok bármiféle ötletre, vagy akár együtt is ötletelhetünk. Azt viszont szeretném leszögezni, hogy nem szerelmi szál miatt hirdetem a karaktert, sokkal inkább várok valami kölcsönösen marakodós kapcsolatot ettől az egésztől, tartsuk szinten egymás vérnyomását, meg hasonlók... Léonie Deschamps  3120448494
Amennyiben megtetszett a karakter és a koncepció, úgy várlak szeretettel! Léonie Deschamps  3120448494

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja? Én! edi
Raphaël Deschamps
Raphaël Deschamps
tudomány emberei
● ●
● ● Posztok száma :
509
● ● Avatar alany :
Chris Pratt
● ● Keresem :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● :
Léonie Deschamps  Tumblr_pix96t9EmZ1x8oosvo4_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rosalie Deschamps

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-