Blair Young- Béranyánk
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Blair Young- Béranyánk



● ●

● ● Blair Young- Béranyánk EmptySzomb. Aug. 26, 2017 10:05 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Blair Young


Karakter arca;;
Zoey Deutch
-
Csoport;;
Civilek
-
Életkor;;
22
-
Foglalkozás;;
Munkanélküli jelenleg, tanuló
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Blair egy nagyon céltudatos lány, aki előtt még ott áll az élet, azonban a múltja nagyon is meghatározza a jelenét. Egy alkoholista apa, és egy nemrég elhunyt anya túl nagy veszteség, és fájdalom, amit el tudna viselni. Talán a sorsnak köszönhetjük, hogy keresztezte az utunkat, mert Debbievel szintén a kétségbeesés felé sodródtunk. A házasságunk vibráló mivoltja kezdett kihunyni a sikertelen kísérletek miatt, ami a gyermekvállalást érinti. A nőgyógyászati kezelések, a beültetések sem hozták meg a kellő eredményt…baba nélkül maradtunk. Számtalan lehetőséggel éltünk már, de aztán felvetettem a feleségemnek a béranyaságot. Ausztráliában ez teljesen elfogadott, és normális folyamat, ha egy pár gyermeket szeretne, de képtelen a természetesen úton való megfoganása. A pénz és a támogatás nem jelenthetett akadályt, és nagy elkeseredésünkben végül beláttuk ez az utolsó esélyünk az adoptálás előtt, amit személy szerint annyira nem támogatnék. Saját utódra vágyom, és ebből nem igazán adnék lejjebb. Blair az első találkozás alkalmával megtetszett nekünk, és innen egyenes út vezetett a szerződéskötésig. Vevőként sok mindenbe volt beleszólásunk, neki egy kikötése volt az egyetemi tandíj vállalása. Anyagilag nem állt túl jól, és mi megadhattuk az ő nagy álmát. Az egész olyan gyorsan történt…egyik nap még az asztalnál beszélgettünk, aztán hárman vártuk a terhességi teszt, és a nőgyógyász véleményét. Megtapadt…szóval várandós lett. Nagyon féltünk, minket is féltettek az első tizenkét hétben, és még le sem telt, mikor édesanyámról kiderült, hogy májrákos. Nehéz helyzetbe kerültünk. Blairt is be kellett vonnunk ebbe, akkor is, ha a törvények szerint mi rendelkeztünk jelenleg a teste felett. Párizs nem az a hely, ahol ez legális lenne. Mit tegyünk? Végül rokonnak vallottuk, és magunkkal hoztuk Ausztráliából. Jelenleg is velünk lakik, és immár a tízedik hét környékén jár. A feleségem unokahúgaként ismerik, ennek fejében kerestünk itt is egy másik nőgyógyászt.

A jövővel kapcsolatban annyit adnék meg, hogy mindenképpen a játéktéren fog alakulni, rengeteg lehetőséggel, és nincs kizárva a kialakuló szerelmi háromszög sem, mert a házasságom feszült időszakban van, és Blair az, aki a gyermeket hordja a szíve alatt.

A múltjában több kikötést nem tennék, bármilyen más indíttatása lehet a kisasszonynak, mit akar tanulni, mire vágyik, de mindenképpen fizetséget vár a várandósságért, és természetesen mi vállaljuk az anyagi terheket is. Ez egy érzelmileg nehéz, de annál izgalmasabb játékokat hozhat. A PB-vel nagyon szimpatizálok, de meggyőzhető vagyok másikról is. A húgommal is jó kapcsolatot ápol, ahogyan a feleségemmel is, ami a későbbiekben változhat, mert Debbie nagyon féltékeny típus. Az et-m olvasása javallott, ha kérdés merülne fel, mindenképpen elérhető vagyok pm-ben.
Nagyon várunk.  ahwie  love

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, meg majd a család többi tagja

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» But do you feel like a young god?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-