Sergio - a fiam
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Sergio - a fiam EmptySzer. Okt. 11, 2017 6:08 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Sergio Martichon

Karakter arca;;
Gijs Blom
Corey Fogelmanis (változtatható)
Csoport;;
Középiskolás
diák
Életkor;;
17 év
IDE ÍRD
Foglalkozás;;
diák, rendbontó
lázadó


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága kisfiam.
Anyád rám hagyott, lelépett, elege volt belőlem, az egész eddig megélt életéből. Belőled és belőlem is elege volt. Rám maradtál. Nagy a szád, nem csak ellenem nyitod ki, mások ellen is, idegenek előtt is. Rengetegszer jártam már az igazgatónál az iskoládban ez miatt… és ezt nem most kezdted. Évekkel ezelőtt váltál ilyenné… talán amikor a kedvenc és egyetlen bácsikád börtönbe került, én tartóztattam le, de ez a munkám, már mondtam. Nem vagyok valami engedékeny, szigor van, nem az a túlkomplikált dolog, de a határokat feszegeted. Nem számít, csak hogy tudd, az apád vagyok és a tűzbe tenném érted mindkét kezem. De még mindig nem árultad el, mi leszel, ha elvégzed a középsulit? Nem tudom, kinek a dolga nehezebb. Az enyém vagy a tidé, hogy beilleszkedj az új városba, új iskola, új barátok, valami szerelem? Nem tetszett neked sem, hogy költözünk, meg volt a magad kis élete, barátaid, mindened. De legalább egy jó pont is van ebben… jön az unokatesód is (a bátyám fia), hiszen 4 éve veled tengeti az életét ő is. Milyen a viszonyotok? ezt tárgyaljátok le ti ketten!


Jellem és minden más rád van bízva. Gyere és döntsd fel az életem.
Zsaruféle vagyok, túlélem, kiszedlek a szarból, ha az van. Minden mást Pm-ben elmondok, ha szükséges.
Érkezz meg hamar, rengeteg dolgom akadt veled Sergio - a fiam 3120448494 El kell beszélgetnünk úgyis pár dologgal kapcsolatban.
Ha a keresztneved nem tetszene, dobd be második névként nyugodtan és hozz kedvedre valami más nevet.


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket

Seth R. Martichon
Seth R. Martichon
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
74
● ● Avatar alany :
Sebastian Stan
● ● Keresem :
● ● :
Sergio - a fiam Tumblr_static_filename_640_v2
Sergio - a fiam Original

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-