feltehetőleg az apám – talán anyám szeretője – biztosan a pszichológusom
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

feltehetőleg az apám – talán anyám szeretője – biztosan a pszichológusom



● ●

● ● feltehetőleg az apám – talán anyám szeretője – biztosan a pszichológusom EmptyKedd Okt. 17, 2017 8:35 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Amit Szeretnél


Karakter arca;;
Nikolaj Waldau
Brad Pitt
Csoport;;
Egészségügy
Életkor;;
40
45
Foglalkozás;;
Pszichológus


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Pszichológusom:
Mióta Párizsba költöztünk anyám szerint egyre furább vagyok. Igen, ő ezt a szót használja a kamaszodásra. Nem is lepődök meg, hogy lepasszolt neked. Elküldött hozzád, hogy mondjam el a problémáimat. Azt hiszi, hogy a költözés akasztott ki, fogalma sincsen, hogy tudok arról, hogy csalja apát. Én a sejtésem szerint a kis románca nem most kezdődött.
Anyám szeretője:
Azt is tudom, hogy azért költöztünk a fővárosba, jó messze apától, mert így a kis szeretőjével könnyebben tud ágyba bújni. Mikor először beszélt rólad még nem állt össze a kép. Nem is nagyon foglalkoztam még akkor veled. Aztán egyszer rajta kaptam, hogy telefonál valakivel abban a bizonyos hangsúlyban, amit semmivel sem lehet összetéveszteni. Azt mondta utána, hogy csak apával csevegett. Én ezután majd nem elröhögtem magamat.... Nem volt túl nehéz kikeresnem az előzményekből a nevedet. Utána jobban figyeltem rátok és a különféle test beszédekből minden összeállt. Persze a kis elméletemet senkivel sem osztottam még meg, ahogy azt sem, hogy egyáltalán anyám egy házasság törő. Viszont ha a kis hazugság vára összedől, akkor egy királyi páholyból fogom az egészen végig nézni.
Apám:
Az ikernővérem legutóbb anya cuccai között jó mélyen talált egy iratot, ami tisztán kimondta, hogy az apánk valójában nem az mint, akinek hisszük.  Fogalmunk sincsen, hogy "apa" tud e az egészről. Vagy vajon te vagy-e az igazi apánk, vagy ő még anyánk egy régebbi hódítása volt?



//Nagyon várlak és szerintem majd, ha valaki meghozza az ikernővéremet , akkor ő is fog várni *-* Pb-ben teljesen rugalmas vagyok, csak legyen +40-os és világosabb hajú. Annyi még, hogy az utolsó részlet csak a jövőben lesz fontos, mert Pascal még nem mondta el a testvérének a megcsalós dolgot, mint ahogy ő sem Pascalnak az apaságitesztet. Szóval, majd, ha ezeket elmondják egymásnak, akkor kezdenek csak arra gondolni, hogy ez a férfi az apjuk. Akkor majd lehet dönteni, hogy ő csak egy újabb barát vagy, vagy anyukának csak egyetlen egy románca volt eddig. Ha megjössz, csak dobj meg egy pm-mel//


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, nővérem

Pascal Lamoureux
Pascal Lamoureux
Középisk.
● ●
● ● Posztok száma :
38
● ● Avatar alany :
Leonardo DiCaprio
● ● :
feltehetőleg az apám – talán anyám szeretője – biztosan a pszichológusom Tumblr_mkk6bdOq8W1s00ervo2_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-