"Cassie" - a Mennyasszonyom
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

"Cassie" - a Mennyasszonyom



● ●

● ● "Cassie" - a Mennyasszonyom EmptyKedd Jan. 30, 2018 5:50 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

„Cassie”  d’Agoult

● ● Karakter arca;;
Bailee Madison (csak ötlet)

● ● Csoport;;
Elit; Tanuló

● ● Életkor;;
15 - 16 év

● ● Foglalkozás;;
Tanuló, a mennyasszonyom


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Drága „Cassie”-m.

Nem várom el, hogy szerelmes légy belém, vagy bármi érzelmet táplálj irántam. De elvárom, hogy kellemes légkört teremts, amikor találkozunk.
Rendkívül jó férjed leszek. Hidd el. Vigyázok rád és tiszteletben tartalak. Látszólag türelmes vagyok veled, odafigyelő, mindig van hozzád egy jó szavam. Nem lihegek a nyakadba sose. Ha meg mégis, annak meg örülnöd kéne.
Tudom, hogy neked sem tetszik, de ez már ősrégi törvény a családaink között. Nem mi vagyunk az elsők, akik így végezték, szóval ne adjuk fel.

A leendő feleségem leszel, az eljegyzés már megtörtént. Mindkettőnket váratlanul ért, egyikünk sem éppen így tervezte az életét. Én 10 évesen tudtam meg, szóval szép szülinapi meglepi volt.
Az utóbbi időben alkalmanként előfordul, hogy időt próbálok tölteni veled, szeretnélek megismerni, hogy tudjam, kivel kell összekötnöm majd az életemet. Rendkívül intelligens vagy és érett, meglepően felnőtten tudsz viselkedni. Bármiről tudok veled beszélgetni, pedig az én témáim többnyire nem egy tizenhat éveshez állnak közel. Biztos vagyok benne, hogy sejted, nem vagyok egy romantikus regénybe illő szőke herceg, de sosem mutattad ki, hogy érdekelnének ezek a dolgok, diszkréten figyelmen kívül hagyod őket. Abban biztos lehetsz, hogy nem foglak bántani, ha nem szolgáltatsz rá okot.


Minden mást a megalkotóra bíznék, ezekhez viszont ragaszkodnék. A playby változtatható, akár a név is, de a beceneve maradjon meg! Nagyon várlak!

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket::: Én biztosan, a nővérem is tuti és még sok korodbeli is

Christope Devaux
Christope Devaux
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
51
● ● Avatar alany :
David Gandy
● ● Keresem :
● ● :
"Cassie" - a Mennyasszonyom Tumblr_inline_n4hyld199G1scqhcy

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-