Drága Lucy!
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Drága Lucy! EmptyPént. Feb. 02, 2018 3:56 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Lucille *****


● ● Karakter arca;;

Rachelle Lefevre (ötlet)

● ● Csoport;;
Amit szeretnél

● ● Életkor;;
30 - 40

● ● Foglalkozás;;
A szakácsnőm vagy, ez biztos, ez mellé amit csak szeretnél


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága Lucille! (Lehet bármi más neved, amit valami módon Lucy-nek becézhetek) Drága szakácsnőm!

Az egyetlen és állandó szakácsnőm és takarítóm vagy már öt teljes éve. Előtted jöttek mentek a szakácsok, egyiket sem találtam alkalmasnak, és hozzád sem fűztem sok reményt, és nézd meg. Mára élni sem tudok nélküled a saját magam teremtette káoszban az otthonomban. Felvettelek, mert láttam hogy érted hogy mit akarok, és hogyan és megtetszett benned hogy ennyire kész vagy ugrani ha kitalálok valamit. Persze, ne értsd félre, nem csicskáztatlak. Képes vagy hallgatni és meghallgatni, ha olykor rám jön az őszinteségi kirohanás...
Amúgy 8 órában vagy nálam, a munkád az, hogy összetakarítasz és megfőzöl. Aztán mehetsz utadra.
Általában rád hagyom, hogy mi legyen az aznapi menü, mindennap főzöl, de csak annyit, amennyit akkor nap megeszek, megeszünk. Heti egyszer nem kell dolgoznod.



//Nos elég sok irány marad szabadon. Bárki lehetsz csak gyere. Akár egy nyomozó is, aki utánam kémkedik, vagy esetleg újságíró.
Gyere ha megihlettelek, és megbeszéljük *-* Amúgy nem csak magamnak akarlak, sokan szeretnek plottolni, szóval gyere hamar.
//

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket:: Én biztos, Léa, Cassie, no meg Dylan is biztos (csak érkezzen meg ő is)

Christope Devaux
Christope Devaux
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
51
● ● Avatar alany :
David Gandy
● ● Keresem :
● ● :
Drága Lucy! Tumblr_inline_n4hyld199G1scqhcy

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Drága feleségem
» Drága húgi
» a drága kislányom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-