Harald Rimbaud
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Harald Rimbaud EmptySzer. Aug. 22, 2018 10:23 am
Bejegyzés ideje



Eltűnt hirdetőFoglaltElkelt

Harald Rimbaud



» Karakter arca:
Tyler Hoechlin
» Csoport:
Törvényen kívüli
» Életkor:
1985. Aug. 26
» Foglalkozás:
Illegális

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Kedves Iker Öcsém!

Csak hogy tudd, 13 éve nem jelentkeztél egyikünknél sem. Nem gondolod, hogy be kellene toppannod az életünkbe, hogy felkavard azt? Még ennél is jobban?

Részlet az ET-ből:

„Harald hálószobája égbekiáltóan rendetlen volt mindig - pontosan az ellentéte volt az enyémnek. Én színek szerint osztályozva akasztottam fel a ruháimat, ő viszont egy kosárban tartotta őket az ágy lábánál heteken keresztül, mielőtt az egész halmot visszadobálta volna a szennyesbe, és újra kimosná, mert összegyűrődtek. Én mindennap leporoltam a szobámban  - ő szerintem ilyet még soha az életben nem csinált, már ha nem számítjuk takarításnak a laptop billentyűzetén felhalmozódott néhány centi vastag por letörlését.
Ő az ikertestvérem, az öcsém pontosabban, csupán 4 perc van közöttünk… nála vadabb állattal még nem találkoztam. Szöges ellentétem. Ő mindenkit utál, ahogy őt is utálja mindenki. Ezért is költözött el évekkel ezelőtt Párizsból.  
Nem tudjuk, mi van vele, sose jelentkezik és nem is lehet elérni.
13 évvel ezelőtt lécelt le otthonról…
Egy ismert betegségéről tudunk, még hozzá eléggé rögeszmés.  6 éves korában alakult ki nála. (A rögeszme vagy megszállottság olyan szorongásos pszichológiai zavar, melynél az érintett élete egy bizonyos gondolat vagy cselekedet körül forog, mindent ennek rendel alá, és ez jelentősen rontja az életminőségét. A leggyakoribb rögeszme talán a kényszeres viselkedés. A rögeszmés gondolatok nagyon sokszor agresszióval, szexualitással vagy éppen a társadalmi tabukkal, vallásossággal vannak összefüggésben.)


Ennyi amit úgy összességéből tudunk rólad, hiszen a 13 év alatt egyszer sem találkoztunk, meg nem is beszéltünk egy szót se.
A nővérünk gyermekire emlékszel még? Roland? Lucas? Adeline? Bármilyen jó emléked van-e Róluk? Vero-t ismered? A legjobb barátomra emlékszel? Rólam tudsz bármit is?



Szabadon alakítható a karakter élete, munkásságai, a fent említettek azonban maradjanak meg mindenképpen. Ha nem jutna eszedbe semmi, akkor szívesen összedugom a fejem veled.

Ha megérkeztél, dobáljál nekem gránátokat PM-eket, akad bonyodalom mifelénk most rendesen. Hiszen nem csak én várlak ezerrel, hanem Vero és Maze is Harald Rimbaud 3120448494


Edmund H. Rimbaud
Edmund H. Rimbaud
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
199
● ● Avatar alany :
Tyler Hoechlin
● ● Keresem :
● ● :
Harald Rimbaud OAdkhB5

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Harald Rimbaud (iker)
» Hugo Rimbaud

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-