Ashley Rain Sangster
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Ashley Rain Sangster



● ●

● ● Ashley Rain Sangster EmptyVas. Ápr. 30, 2017 11:59 am
Bejegyzés ideje



Üdvözöllek nálunk!

Kedves Ashley!

Először köszöntelek téged az oldalon, illetve a türelmedet is köszönöm. Számomra a pb-éd igazán egyedinek számít, mert még nem láttam vele karaktert, ahogyan annyira nem is ismerem, de mindig jó érzés új „arcokat” megismerni. edi

De térjünk is rá a lényegre, hiszen kíváncsian vártam, hogy vajon milyen látót is köszönthetünk köreinkben és mondanám, hogy üdv a tudatlanok csoportjában ilyen téren, de már én se vagyok az „vak”, aki ne tudná, hogy mi ő. Így ezek után nem meglepő, hogy kíváncsian várom, hogy miként is fogod megtudni azt, hogy mi is vagy, vagy éppen mennyire is fogja felforgatni az életedet ez a város, az itt élők. edi

A családod leírása igazán könnyeded volt és szeretni való. Már ott látszott, hogy igazán remekül tudsz bánni a szavakkal, amivel igazán élvezhetővé válik még inkább az írásod. A történeted pedig egyszerű volt, de mégis nagyszerű. Nekem legalábbis nagyon tetszett és a soraid könnyedén csaltak mosolyt az arcomra a reggeli ébredezés közben. Örülök annak, hogy én olvashattam a lapodat, mert tényleg remek lett és könnyedén szippantott be, ragadott magával a stílusod.  lufi

Nem is szeretnélek tovább fenntartani, hess foglalózni, majd utána mehet is a játék. Jó szórakozást kívánok! edi


Pandora Jasmine Fournier
Pandora Jasmine Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
906
● ● Avatar alany :
✶Morgan Crabtree (Emblu)
● ● Keresem :
● ● :
Ashley Rain Sangster Tumblr_pmdc74mVLW1v1dc6ao2_250


● ●

● ● Ashley Rain Sangster EmptySzomb. Ápr. 29, 2017 10:14 pm
Bejegyzés ideje



Születési idő:
Születési hely:
Foglalkozás:
Karakter arca:
Választott faj (rang):
1995. 06. 15.
London; Anglia
Fotós
Park Jaehyung
Ember (látó)


Ashley Rain Sangster

Apa, anya, kisöcsi, és egy házikedvenc. Tök idilli családi kép nemde? Egy teljesen átlagos, középrétegbeli angol családról van szó, akik világéletükben Londonban laktak. Ash is oda született, ahogy az a bizonyos kisöcsi is, mikor a srác még 10 éves volt. Ashley világéletében problémás srác volt. Egy különc, egyszerűen nem illett be a kortársai közé, sem úgy nagyjából sehova, ami miatt a szülei valamiért mindig szégyenkeztek. Épp ezért örültek, mikor a fiatalabb Sangster megszületett. Ő pont olyan volt, amilyen gyerekre mindig is vágytak. Ez után már nem is nagyon foglalkoztak az idősebbel. Persze megvettek neki mindent, meg felnevelték úgy ahogy, de mindig is éreztették vele, hogy az öccse sokkal jobb. Na nem mintha ez különösebben zavarta volna őt.
A tökéletes családi képbe viszont bezavar valami, amiről csak az anya tud. Mert hát ez a tökéletes házasság annyira mégsem tökéletes. Egyszer lépett félre a nő, és abból a hibából pedig megszületett Ashley. Igaz, még a nő sem tudja biztosra, de érzi, hogy az elsőszülött fia nem a férje gyereke, hanem azé a másik férfié, akinek egyszer sikerült elcsábítana. És ez a férfi pedig egy természetfeletti volt, így Ashley birtokában van a látók képességének. Igaz, erről mit sem tud, s míg nem fut össze a vér szerinti apjával, vagy egy hozzá hasonlóval, addig nem is fog rájönni, hogy nem teljesen olyan, mint a többi ember.


Egyszer volt, hol nem volt...

- SANGSTER!! Dobd el azt az izét, s nyomás a pályára lefutni azt a húsz kört. MOST!! - a tesitanár mély, haragos hangja talán még a város másik feléig is elhallatszik. Pedig ez itt New York. És mint tudjuk, ez a város rohadt nagy. Mármint úgy istenigazából. Még Rain is eltéved állandóan annak ellenére, hogy lassan tizenhét éve - azaz mióta megszületett - itt él. Az ember azt hihetné, hogy ennyi idősen az bárki kiismeri már magát a szülővárosában. Ha mást nem, legalább azt tudja, hogy melyik metró hol áll meg. De nem. Ashley Rain Sangster épp ezért tart magánál mindig egy térképet a városról, mint azok az idős japán turisták, akikkel nyáron tele vannak az amúgy is túlzsúfolt utcák. akár még be is illene valamelyik unokájának, hisz az itteniek aligha tudnák megkülönböztetni tőlük. Ugyanolyan húzott szemű kis ázsiai, mint a többi. Annyi különbséggel, hogy neki csak az anyja koreai - igen, koreai és nem japán, thai és még csak véletlenül sem kínai. Ezért is hívták régebben állandóan négyszemű kínai gyereknek is. A szemére tett megjegyzés természetesen amiatt az orbitális szemüveg miatt jött, ami nélkül az orra hegyéig se lát el.
- Edzőbá'... Itt ez a rohadt igazolás, amit már vagy ötször az orra alá dugtam. Látja? Az orvos írta alá, még le is pecsételte. Eszerint nem tesizhetek a súlyos asztmám miatt. - igen, már vagy ötödjére mutatja ezt meg neki, de hát a csökött agyú izomkolosszus ezt nem tudja felfogni. Mert hát a testnevelés óra az szent és sérthetetlen, és senki nem lóghat róla, különben  a tesi ősi szelleme átkot szór az iskolára. Legalább is a fiatal azt hiszi, pont ez játszódik le a fejében a vele szemben álló idősödő colosnak.
- Add csak ide... - nyúl is a papírért, hogy aztán olvasószemüvegét felvéve fussa át a szöveget, amit minden bizonnyal nem is ért meg, hogy aztán nemes egyszerűséggel cafatjaira tépje. - Egy buta papírfecnivel akarod kiszúrni a szemem? Na dobd már el azt a vackot és nyomás a futópályára, míg még szépen kérem... - mordul rá a fiatalra, aki csak összehúzza magát, és szorosan átöleli a készüléket, ami nem más, mint egy fényképezőgép.
- Ez nem egy egyszerű vacak, hanem egy Samsung GX-20-as fényképezőgép. Tudja, ez drágább olt, mint a maga egy havi fizetése, szóval ha el meri törni, maga fizeti az újat... - morog Rain is. nem, egyáltalán nem tanulta még meg, hogy pont ez a tanár az, akivel nem szabad ujjat húzni. De hát mégis csak az ő drágáját akarna sírba tenni az a gonosz, ilyenkor pedig még ő is kifordul önmagából, és mond olyanokat, amit talán nem kéne.
- Ashley... Utoljára szólok, különben tényleg összetöröm azt a szart és még az igazgatóhoz is mehetsz!! - robusztus, mély hangjára pedig még azok is megálltak, akiknek semmi közük nem lett volna az egész beszélgetéshez  Azaz mindenki más, akinek épp tesiórája van. Erre azért már Ash is meghátrál, hisz sosem volt olyan,aki ki akarna tűnni a tömegből, annak ellenére, hogy azzal a hatalmas szemüveggel igen csak feltűnéskeltő.
- Jó, jó... Egy pillanat... Vigyázz magadra Drágám... - köszön még el élete szerelmétől, még egy puszit is nyom az objektívre, mielőtt menne a halálára...


[Szóval akkor hol is is kezdjem. Név? Ashley Rain Sangster. Ashley. Milyen elmeroggyant szülő nevezi el a fiát, ismétlem a FIÁT lánynak. Mert bárhogy is nézem az Ashley akkor is lánynév. Márpedig az tuti nem vagyok; legalábbis az az izé a lábaim közt még mindig ott van és méretes melleim sincsenek (bár láttam már olyan pasit, akinek volt). Ezért nem is használom az első nevem, mindenki Rainnek hív, de hát ez valami hivatalos okirat, vagy mi... Kor? Huszonegy. Asszem... Bár már a tizennyolcadik rohadt gáz szülinapi bulim óta nem számolom, nem is tartok bulikat. Persze azok az idióták, akiknek a facebook az élete mindig felköszönt ott, dehogy a való életben egy igazi köszöntést se kaptam senkitől a szüleimen kívül, az is biztos. Meg asszem anya mindig meglep egy kis tortával, de fura mód mindig azzal, amit nem szeretek, vagy épp amire allergiás vagyok. Vicces, nem? Neme? Egyéb kategória nincs? Miért nincs? Hát jó... Akkor legyen férfi. Bár... Odaírhatom hogy ismeretlen eredetű, négyszemű lény? Nem? Ez szomorú... Pedig ezzel a fura szemüveggel embernek nem igazán nézek ki. De legyen, akkor satírozzuk be azt, hogy férfi. Mert nő biztos nem vagyok, ugye kis pajtás. Igen, a kicsi Rainhez beszéltem, mi ebben olyan fura? Na látja... Szóval akkor következő kérdés... Foglalkozás? Hát nem egyértelmű? A Mars és a Hold biomasszáját feltáró és vizsgáló űrkutató- Mi más lehetnék? Hát persze hogy egy fotós, ha már egy hülye fotópályázatra jelentkeztem. Persze, beadhatnám a pályázatom egy természetföldrajzi versenyre is, de azzal gondolom nem sokat érnék el, nem? Na meg persze nem is akarom lenézni azokat a fotósokat, akik csak hobbifotósok, mert biztos ők is nagyon jók szóval izé... Ebből már nem jövök ki jól, ugye? Na de a lényeg a lényeg, fotós a szakmám. Az utolsó kérdés jön, ugye? Mi a pályázatra benyújtott fotójának témája? A partra vetett bálna. Nem ááám, nem vagyok olyan gonosz. Vagy de. Ki tudja. Na de, igazából ez csak egy egyszerű huszonegyedik századi életkép a tengerpartról. Egy azt hiszem japán szumós van rajta aki épp napozik. És igen, amint a mellékelt ábra is mutatja, nincs rajta semmi. De tényleg semmi. Még szerencse, hogy a zsírtömeg eltakarja azt, amit gondolom senki se látna szívesen. Én is biztos kiszaladtam volna a világból, ha megláttam volna a himbilimbijét a lábai között. De így csak csináltam róla, és a háttérben röpiző dögös csajokról egy képet. Tök logikus, nem? Csak kár, hogy a csajok homályosan látszódnak.]


Az a hülye tesióra és a futás, meg az igazolás... Most talán egy kicsit még áldja is a tanárt, hogy anno széttépte azt a papírt, és lefuttatta vele azt a tíz kört a futópályán. meg azt azt következő órán és így tovább... Különben már rég a halálos ágyán feküdne. Igaz, már most is érzi, hogy a tüdejébe áramló levegőnek csupán csak egy kisebb része hasznosul, egyre szaporább is a légzése, és már kezdi érezni azt a fojtogatást, mint minden alkalommal, mikor befullad. De csak azért sem áll meg.
- Állj meeg naaa!! Nem akarlak megenni, tényleg... Csak kérdezni szeretnék valamit. Hééé!! - kiált az ismeretlen lány után, aki erre csak megszaporázza a lépteit. Pedig tényleg csak meg akarta kérdezni, hogy tud-e valami érdekes helyet itt Dublinban, ami jó lesz annak a fotópályázatnak, erre elszalad. És azóta követi, amilyen gyorsan csak tudja. - Állj már meg, kééérlek!! Csak egy egyszerű fotós vagyok, nem kannibál, nem is ufó, még csak nem is emberrabló. Naaa!! - próbálkozik, miközben egyre csak küzd a levegővétellel, fényképezőjét  mellkasához szorítva, hogy nehogy valami baja essen. Mert ugyebár a nagy sietségben még néhány embert fel is lök, akiknek csak valami bocsánatféleséget motyogott, de hát az nem volt az igazi.
És hogy miért is fut azután a szerencsétlen lány után? Még reménykedik abban, hogy kicsit többet megtud erről a városról, és esetleg itt is lát olyan furcsaságokat, mint otthon, vagy bárhol máshol, és talán lesznek olyan fura megérzései. Mert hát eleinte még csak a "vakságára" fogta, hogy néha eléggé elmosódva látja az embereket, de mikor az már nem az első alkalommal fordul elő, az ember fia kezd elbizonytalanodni. És hiába kérdezte eddig a szüleit, hogy mi baja van, teljesen hülyének nézték, és inkább nem vettek róla tudomást. És Ash is mindig arra jut, hogy igazuk is van, mert hát ő csak egy ember, mégis mi más lehetne?
Na de most inkább nem kéne ezekkel a hülyeségekkel foglalkoznia, hanem azzal, hogy valami fotózásra alkalmas helyet keressen. Csak hát ez a lány, akiben még bízik, hogy a segítségére lesz, nem nagyon akarja megszánni szerencsétlen asztmás srácot.
És az egyik zsákutcában nyoma is veszik. Pedig nem hitte, hogy pont itt fogja szem elől téveszteni De úgy látszik, a szőkeség még az elhatároló fal kerítésen is át tud mászni, a szemüvegessel ellentétben. Így a hajtóvadászatot is kénytelen leállítani, és csak a falnak dőlve csúszik le a földre, hogy táskájából előkotorja az inhalátorát, mert ez a kis futás egészen kikészítette.


Társoldal ● Saját

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Elfogadott karakterek :: Emberek-