Jeanne Fournier
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Jeanne Fournier EmptySzer. Aug. 09, 2017 9:50 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Jeanne Fournier


Karakter arca;;
Jennifer Aniston
-
Csoport;;
IGAZSÁGÜGY
-
Életkor;;
40-45 közötti
-
Foglalkozás;;
Ügyvéd
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy a nagynéném, vagyis Pandora nagynénje!
Kezdetektől fogva mellettem álltál és veled együtt vonultam vidékre a kómából való felébredést követően, hogy minél hamarabb meggyógyuljak. Régóta szerettél volna gyereket, de sose jöhetett össze, hiszen idővel kiderült, hogy meddő vagy. Talán emiatt neked pontosan kapóra is jött, hogy anya nem akart velem jönni, hiszen nem könnyedén dolgozta fel azt, hogy az idősebbik lánya öngyilkos akart lenni. Eleinte veled se igazán beszélgettem, de aztán megtört a jég és talán a történelem hozott minket igazán közel egymáshoz, hiszen egykoron te is nagyon imádtad, de mégis ügyvédként kötöttél ki mire felnőttél. Mindig is fontosnak tartottad, hogy megvédj másokat. Nem értem, hogy lehetsz Fournier családfőnek a húga, hiszen totálisan ellentétek vagytok, de azóta is a legjobb barátomnak tartalak, még ha hazudok is neked egy dologról. A közeledben viszont képes vagyok elfelejteni azt a sok bonyodalmat, amibe keveredtem. Melletted csak egy egyszerű lánynak érzem magam, sokszor szököm meg hozzád, együtt rendezünk csajos estéket, beszélgetünk, hiszen pontosan tudom, hogy rád mindig számíthatok. Ugyanakkor olykor te is meglátogatsz a munkahelyemen, az meg más kérdés, hogy te is eléggé nagy tiszteletnek örvendsz, hiszen a város egyik legjobb ügyvédje van.

A munkában nem ismersz nemet, sose hátrálsz meg és igazi küzdőszellem lakozik benned. A magán életben pedig igazán kedves, megértő és gondoskodó. Sose akarod másokra erőltetni a véleményedet vagy azt, hogy mit kéne tenni. Te se engedsz közel könnyedén senkit se, de akiket igen, azért tűzbe is tennéd a kezed.


|| Örülnék, ha a pb maradna, de lehet róla alkudozni. Ahogyan a családnév legalább maradjon, ha a másik változik. Nagyon várom őt és PM-ben megtalálsz kérdés esetén! edi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én tuti és szerintem másokkal is tudsz plottolni.

Pandora Jasmine Fournier
Pandora Jasmine Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
906
● ● Avatar alany :
✶Morgan Crabtree (Emblu)
● ● Keresem :
● ● :
Jeanne Fournier Tumblr_pmdc74mVLW1v1dc6ao2_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-