Cora Knowles
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Cora Knowles EmptyCsüt. Ápr. 06, 2017 10:33 am
Bejegyzés ideje



Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
25-26 fölött
Leírásban
Munkás a farmomon
Bizalmas, szerető, munkatárs, stb.
Emberen kívül bármi


Cora Knowles

Az elmúlt tíz évben találkoztunk legelőször, miután apád meghalt. Ő volt az egyik legfontosabb bizalmasom, és legjobb barátom, én pedig még korábban felajánlottam neki, hogy ha bármelyik családtagjának szüksége van segítségre, ha vele történne valami, akkor küldje hozzám. Azt az elején leszögeztem már, hogy nem leszek bébicsősz, szóval azt előre is felejtse el. Szerencsére te ekkor már bőven tudtál magadra vigyázni magadra. Apád sokat mesélt rólam, mivel sokat dolgoztunk együtt (bérgyilkosok voltunk mindketten), és a következőket nem egyszer mondta el neked is: „Ha valakiben, benne a végsőkig megbízhatsz. Csak ne áruld el a bizalmát Az az egyik legrosszabb dolog, amit vele tehetsz.”
Így tehát, miután ő idejekorán elhunyt, én is tudomást szereztem róla, és elmentem hozzátok, hogy felajánljak neked egy lehetőséget. Gyere velem Dublinba, dolgozz velem a farmon, én pedig cserébe nem fogom hagyni, hogy bántódásod essék. Te beleegyeztél ebbe, és azóta pedig itt dolgozol. Te vagy azon kevesek egyike az életemben, akik szinte mindent tudnak rólam, és akikben meg is bízok. Szeretsz a farmomon dolgozni, és könnyedén el tudod egyedül is végezni a feladatokat, ha nekem el kell hagynom a várost, esetleg az országot bizonyos ügyletek miatt. De mikor itt vagyok, a legtöbb időmet a farmon szoktam tölteni, ahol pedig… mondjuk úgy, hogy ha nincs munka, akkor is le tudjuk foglalni a másikat.
Egyéb infók: A farmon laksz te is, de nem kell beszűkülnie az életednek egyedül erre a helyre, akármennyire is szereted. Annyit kértem csupán tőled már a kezdetekben is, hogy a farmra ne vigyél senkit sem, mert nem akarom, hogy azt a környezetet bárki is bemocskolja. Szeretsz mindemellett új dolgokat kipróbálni, viccelődni, és összességében élvezni az életet.
// Név teljesen változtatható, a fajok tekintetében pedig, ahogy írtam, emberen kívül bármi lehet. Az avatar alanyok, akiket megadtam: Ashley Benson, Amber Heard és Elizabeth Olsen. Remélhetőleg ebből a háromból tud választani a kedves megalkotó. Amennyiben nem, ne ez tartson vissza, biztos vagyok benne, hogy ki fogunk tudni találni valamit. Wink


Muiredach Gwrtheyrn
Muiredach Gwrtheyrn
Törvényen kívüliek
● ●
● ● Posztok száma :
123
● ● Avatar alany :
Jason Momoa
● ● Keresem :


● ●

● ● Cora Knowles EmptyVas. Ápr. 30, 2017 12:24 pm
Bejegyzés ideje



- elkelt hirdetés -
Pandora Jasmine Fournier
Pandora Jasmine Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
906
● ● Avatar alany :
✶Morgan Crabtree (Emblu)
● ● Keresem :
● ● :
Cora Knowles Tumblr_pmdc74mVLW1v1dc6ao2_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cora Knowles
» Cora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak :: Elkelt karakterek-