Anastasie Géroux-Le Roux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Anastasie Géroux-Le Roux EmptyHétf. Nov. 06, 2017 12:37 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Anastasie Géroux-Le Roux


Karakter arca;;
Marion
Cotillard
Csoport;;
bűnüldözés
elit
Életkor;;
48
52
Foglalkozás;;
nyomozó
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Te vagy az a nő, aki annak idején könnyedén levett mindenkit a lábáról. Gyönyörű, okos, kifinomul vagy, és mindemellett furfangos. Nem hiába lettél nyomozó. Céltudatosan gyalogoltál a célod felé, csak egy dolog állta az utadat; a férjed. Sosem beszéltetek arról, milyen a kapcsolatotok, mennyire szeretitek egymást. Talán csak érdekből kerültetek össze, vagy a munka sodort egymáshoz titeket. A lényeg, hogy egy gyereket akartatok, akit majd az utódotokká neveltek, aki átveszi a tudásotokat és a ti általatok kitaposott úton halad majd egész életében. Hát lett kettő. Vajon örültél nekünk?
Sosem mutatod ki az érzéseidet, kivéve a csalódottságot és a büszkeséget akkor, amikor a neked tetsző dolgot teljesítjük. Távolságtartó, rideg vagy, én rád hasonlítok.
Nem tudok sokat az életedről, csak a munkásságodról. Arról, hogy mennyire imádtad a nyomozós játékokat, és hogy kell a kihívás minden napra. Még most is előretörő vagy, akkor is az voltál, amikor alig néhány hónaposan dadát fogadtál hozzánk, hogy te visszamehess a munkádhoz.
Milyen titkaid vannak? A smink, az ékszerek, a legdrágább bútorok a luxusházban meddig takarnak? Büszke leszel rám, ha a munkámat végezve fényt derítek olyan dolgokra, amelyeket inkább magaddal vinnél a sírba?

- - Az előtörténetem olvasása ajánlott! - -

Nagyon várlak, anyu. Jókat játszhatnánk, tök jó lenne, ha ki tudnék deríteni rólad valamit, amivel zsarolhatlak. Te neveltél ilyenné, élvezd a munkád gyümölcsét.
Szóval...gyere, hogy fenekestül felforgasd az életem. Akkor sem haraplak meg, ha nem Marion arcával jössz. Csak valami hozzá közel álló legyen. love


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, a fiad, Amélie, a lányod, Roxanne, a menyed, Stéphanie, a keresztlányod

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-