Oscar Le Roux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Oscar Le Roux EmptyHétf. Nov. 06, 2017 1:53 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Oscar Le Roux


Karakter arca;;
Luke
Evans
Csoport;;
bűnüldözés
elit
Életkor;;
49
55
Foglalkozás;;
nyomozó
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Jobb fej vagy, mint a feleséged, de ettől még nem vagyunk jóban. Rólad sem tudok semmit a munkásságodon kívül, azzal rengeteget dicsekszel. Profi vagy, az egyik legjobb. Az eszemet tőled, a természetemet inkább anyámtól örököltem.
Ti vagytok az a pár, akiket soha nem látni egymáshoz közeledni, még egy érzelmesebb pillantást sem váltotok. Nem tudom, szeretitek-e egymást, vagy szerettétek-e valaha, de gyanúm szerint inkább csak a kinézet, a siker számított. Talán ez az oka annak, hogy csak két gyereketek lett. Egyet akartatok, de nem jártam egyedül. Jött a húgom is.
Az elejétől fogva büszkébbek voltatok rám, mint a húgomra. A te zseni fiadnak neveztél, közben az esti mesét a dadus olvasta, míg ti dolgoztatok. Elvétve, nagy ritkán rajtakaptalak, amint a lányodra szeretettel pillantottál, amint épp bolondoztál vele. Nekem ebből nem jutott. Alapvetően nem vagy rossz ember, szerintem a feleséged hatására és parancsára tartózkodsz tőlünk.
És apu...te ismered anyu titkát? A legjobb nyomozónak látnia kell a jeleket. Tudnia, mi van az álarc mögött. Az elmúlt harminc év hazugságokkal telt? Vagy nem is titkol semmit? Ugye titkol? Ugye biztosítasz róla, hogy jól érzem?

- - Az előtörténetem olvasása ajánlott! - -

Na, apu? Melyik arcoddal jössz? Egy harmadik, általad választottal? Nem baj, csak gyere. Légy rám büszke, dicsekedj csak vele, milyen okos és jóképű fiút neveltél. Én itt várlak tűkön ülve. Oscar Le Roux 4263670253  


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, a fiad, Amélie, a lányod, Roxanne, a menyed, Stéphanie, a keresztlányod

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-