Michel Thibodeaux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Michel Thibodeaux EmptyHétf. Jan. 08, 2018 11:50 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Michel Thibodeaux


● ● Karakter arca;;
Richard Armitage, Gerard Butler  

● ● Csoport;;
Elit vagy média

● ● Életkor;;
40+

● ● Foglalkozás;;
Médiamogul, tévés személyiség


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Mit látsz a tükörben, apa? Ha körülnézel, mindened megvan. Hatalmas ház, szép család, karrier, ismertség, minden amire fiatalon annyira vágytál. Keményen dolgoztál, felküzdötted magad a csillagokig. Most Jimmy Kimmel kezet csókolna neked, ha belépnél a stúdióba. De vajon elégedett vagy? Szigorú apa vagy, következetes, mert azt szeretnéd, hogy ne minden legyen a pénz. Szeretnéd, hogy sikeres legyek. Mert tudom, bennem magadat látod. Ugyanolyan dacos, makacs, eltökélt... amik mind a hasznomra válhatnak, amik a te hasznodra váltak. De arrogáns is vagyok akár csak te, fejjel megyek a falnak és mindenben a szavad ellen teszek. Miért ez a dac? Mert kényszerítesz. Egyik kezeddel elveszel, a másikkal adsz. Nem tudod eldönteni, hogy szigorú légy, igazságos, amikor a következő pillanatban egy kocsit tolsz a seggem alá. Igen, csak 18 lettem, te máris egy luxuskocsival szaladtál haza. Hogy akarsz így következetes lenni? Hogy akarod, hogy az elvárásaidnak megfeleljek? Pedig jó apa vagy, vagyis voltál. Még akkor is, ha időnként önző. Tudod, volt az az időszak, amikor nem is számított, mennyire nem akarjuk a hírnevet. Sabrine még igazán kislány volt, én sem voltam nagyobb mint egy kiskamasz, te mégis leerőszakoltad a torkunkon, hogy ez így lesz jó. Anyával egy sorozatba vágtatok bele, amivel gyakorlatilag még azt is bemutattátok, milyen az, amikor kicsi Lionak hasmenése van az indiai currytől. Bizony, aztán rajtam nevetett a fél világ. Tudod milyen ciki volt utána? Na és a suli? És az öcsénk? Ő a kamerák kereszttüzében született meg Kanadában. Aztán vége lett ennek a mizériának... Évekbe telt, mire mindketten ismét ismeretlen arcok lettünk, sokáig csak magántanulók voltunk. De semmi gond apa, jól vagyunk. Sabrine kicsit megfelelési kényszeres, én pedig keményen lázadok a rendszered ellen. Azt akarod, hogy eldöntsem végre, milyen pályára megyek. Te a médiába szánsz, tudom. Nem leszek tévés, a hideg kiráz tőle, hogy olyan legyek mint te. Inkább kezdj el kicsit foglalkozni az öcsénkkel, mert ő igazán megérdemli. Még kisfiú, még vágyik a figyelmedre, magasztal. De meddig? Apropó, család... talán mégsem rontottad annyira el. Anyát már akkor ismerted meg, amikor ismert tévés voltál, volt pénzed, a házasságotok mégis példaértékű volt, szerelemből tettétek. Az elit világában ugye, hogy ritkaság? Becsülöm benned, valahol mélyen tudom, hogy egy remek férfi lakozik benned, akire talán én is felnézhetnék. Nézd meg, tékozlom a pénzt, sokat szórakozok, hajnalok hajnalán megyek haza és sohasem volt stabil kapcsolatom. Mert valamivel mindig ki akartam tolni veled, de én kezdek ebbe belefáradni. Csak ne akard erőltetni magad ránk, okés? A lányod talán nem fog ennyire szorongani, ha haza jössz. És az öcsi is nagyobb örömmel fog a nyakadban lógni. Csak gondold át, nem jó alku?

//Nagyon várunk már sokan, a két fiad, Jérome és Jessalyn az unokatestvéreink, na meg szeretnélek sok mindenkinek bemutatni, akikről úgy gondolom, fontos, hogy tudj. Cool Gyere fater, ütközzünk meg, nézzük meg kiből jön ki előbb a másik énje. A pb alkuképes, nem ragaszkodunk minden áron hozzá. Csak gyere woo //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Mi a gyerekeid és a rokonaink Jérome meg  Jessalyn is szerintem.

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lionel Thibodeaux
» Elsa Thibodeaux
» Sabrine Thibodeaux
» Michel ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-